Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most ezen agyalok állandóan?!...

Most ezen agyalok állandóan?! (többi lent)

Figyelt kérdés
Szombaton nem jött meg hétfő este pozi teszt kedd reggel pozi tegnap este pozi 5 perce pozi!Viszont olvastam hogy ciszta is okozhat pozi tesztet járt már valaki igy?
2010. aug. 19. 10:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Állj!

Nem minden ciszta okoz pozi tesztet,csak valami durva,azt hiszem az rosszindulatú,a babáttervezők otthonán olvastam.A sima ciszta nem fog pozi tesztet eredményezni!Nekem 3 éven keresztül cisztáim voltak,és késett is a mensim tőle,mindig reménykedtem,hogy talán végre baba,de nem,a tesztek negatívak voltak,és csak cisztáim voltak,de nem is kicsik.1x volt pozi a teszt,az eredménye pedig épp itt játszik mellettem :)

2010. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Nagyon aranyosak vagyok utolsó neked gratulálok és mindenkinek minden jót kivánok
2010. aug. 19. 11:18
 13/20 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem íróval.Nekem is mindig voltak cisztáim de soha nem volt pozitív tesztem csak amikor tényleg teherbe estem.Az első tüneteim:mindjárt megjön érzés,apró szeplők a homlokomon,fogfájás.

Gratulálok,vigyázz magadra!

17hkm

2010. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Gratulálok nektek mindenkinek minden jót kivánok....:D

Aranyosak vagytok

2010. aug. 19. 11:35
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 13 éves koromtól voltak cisztáim de soha nem volt pozitív a tesztem csak amikor terhes lettem,pedig sok tesztet csináltam,mert eléggé elhúzódott a babaprojekt főleg az esővel(3 év) és a cisztától rendszertelen volt a vérzésem így minden hónapban reménykedve rengeteg teszt,már mikor tényleg pozitív lett alig akartam elhinni.Szerintem baba van a dologban nem ciszta.:)
2010. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is a választ!Nekem eddig nem volt semmi egyszer januárban egy polip azt kiszették és azóta sem találtak semmi
2010. aug. 19. 11:44
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
szia! en is angliaban elek es tudom mirol beszelsz es tenleg nem egyszeru a dolog. szoval en azt tudom neked tanacsolni hogy keresd meg a legkozelebbi nogyogyaszati korhazat es ott az emergency gynaecologicalt alltalaban 8-5 ig hetfotol pentekig vannak. nekem ha valami gondom avn akkor oda kell mennem. a recepcios semmit nem fog kerdezni, csak egy alltalanos urlapot nyom a kezedbe amit ki kell tolteni es utanna varni mig sorrakerulsz.aztan a novernek aki majd fogad elmondod amiert mentel, es majd ok elbiraljak hogy szuksegedvan orvosra vagy nem. tudom ez nevetseges, de itt igy mukodik. otthon viszont ha mesz a dokihoz az elso az uh. itt ha minden rendben van akkor ketszer van uh.12 es 20 heten. ja es a legfontosabb hogy ahol regisztraltal gp-nel menj be es mond hogy a midwife-hez kerszidopontot. aztan majd levelben ertesitenek hogy mikor es hova kell menned a vizsgalatokra. ha van valami kerdesed akkor felvehetjuk a kapcsolatot priviben. bar en meg csak 12 hetes vagyok masodik terheseggel, de sajnos mar sok mindent tudok hogy mukodik itt. eloszor is kell hozza egy jo fenek, mert sokat nagyon sokat kell mindenhol varni!!!! udv mindenkinek!!
2010. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
igen tudom...mert a paromnak volt problemaja a mandulajaval(majdnem megfulladt alig kapott mar levegot)es azt mondtak nem szorul ellatasra :s ugyhogy volt szerencsenk
2010. aug. 19. 16:34
 19/20 anonim ***** válasza:
csak a rosszindulatu ciszta okoz pozi tesztet,nekem ezt nődoki mondta,annak meg ugyebár tünete is lenne.nyugodj meg és örülj nyugodtan mert babád lesz.gratulálok.egyébként én is ilyen voltam,5 pozi teszt után sem hittem el h babás vagyok,csak amikor már a doki is megerősítette.
2010. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
koszi csajok!beszeltem orvossal es megnyugtatott :D
2010. aug. 20. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!