Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üdv mindenkinek! Párommal...

Üdv mindenkinek! Párommal már egy ideje próbálkozunk a babaprogramon, 2napja késik, nemvárt előtt teszteltem negatívat. 2 napja főleg esténként megjön érzésem van, melleim duzzadtak érzékenyek kb. egy hete. Kérdésem volt esetleg valaki így?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Tesztelj megint

Nekem múltkor 9dpo n + lett este, így azt hittem ennyi volt ma 11vagy 12dpo és nagyon halovány + lett a predector teszt

2021. márc. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amazon plusz 10es érkenységűt vettem remélem pozi lessz köszönöm a válszat!*-*
2021. márc. 18. 11:53
 3/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok a megjön érzés egyhete van nálam is van amikor nagyon erősen főleg ha fekszem, a cici fájás is. Azt hittem hogy csak a missed ab miatt erősebben dolgoznak a hormonjaim, de azért tesztelgettem.
2021. márc. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj, mert a mindjárt megjön érzés a terhesség elején elég gyakori tünet, nekem is volt hetekig, azt hittem megbolondulok, úgy aggódtam, de kár volt :)
2021. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Teszteltem! Nagyon erős pozítívat!
2021. márc. 18. 17:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok🤗1 voltam
2021. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaj de jó, gratulálok, boldog babavárást! (4es)
2021. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm*-*
2021. márc. 19. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!