Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismama vagyok és...

19 hetes kismama vagyok és határozott időre akarnak áttenni a munkahelyemen. Érdeklne, hogy közületek volt-e már valaki így?

Figyelt kérdés
Jelenleg határozatlan időn vagyok, és elvileg azért akarnak áttenni, mert ha az utódom jobban beválna, nem akarnak nekem végkielégítést fizetni. Tudom, hogy jogilag ezt nem tehetik meg, csak érdekelne hogy más is volt-e már így? Hogy vészelte ezt át mind lelkileg?

2021. márc. 28. 15:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
84%

Semmit ne írj alá! Se a határozott idôt, de én ezek után kinézem, hogy bepróbálkoznak egy közös megegyezéses szerzôdésbontással, szóval tényleg semmit ne írj alá!


Ha tippelnem kellene, azt mondanám, ez magyar cég 🤮

2021. márc. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudsz már holnap elmenni az orvoshoz? Őket pedig felhívod hogy nem érzed jól magad. Aztán legközelebb már a táppénzes papírral mész vissza. Így esélyük sincs semmit se aláíratni veled. Elég határozottak lesznek, és megpróbálják rád tolni.. az lenne a legjobb ha nem is adnál rá alkalmat nekik. Ha nem fogad a háziorvos holnap, akkor is maradj otthon betegség címszóval.
2021. márc. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon gáz. Bele ne menj.

Nálunk mindenkit átraknak határozatlanra aki kismama, szóval van jó példa is.

2021. márc. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
77%

#21 A mienk (#20) full magyar, 150-200 dolgozóval, nyugodtan lehet menni szülni és tárt karokkal visszafogadnak akkor is, ha többet voltál már otthon a gyerekkel, mint amennyit dolgoztál összesen. És számtalan módon toleránsak és támogatóak a gyerekesekkel.

Nem ettől függ, hogy milyen szemtelen a bagázs, ehhez kell egy-két mérgező személy és egy egészségtelen hatalmi helyzet a cégnél. Érdekelne, hogy az egész cég feje milyen képet vágna hozzá, vajon tud egyáltalán róla, hogy így lejáratják a cégét a saját dolgozói vagy éppen ő is asszisztál hozzá?

2021. márc. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
82%
Mi lett?
2021. márc. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Meglepő kimenetele lett a mai napnak. Erre én se nagyon számítottam. Ügyvezető behívott, kedvesen érdeklődött felőlem és a babáról is. (Annyit hozzá kell tennem a történetet, hogy jelenleg egy pályázati program keretében dolgozom és a pályázat biztosítja a munkabérem, ami magasabb összeg, mintha a cég önerőből finanszírozná.) És akkor mondta, hogy most hogy hónap végén lejár a pályázat, a béremet nem módosítják (ami nekem nagyon jó CSED és GYED szempontjából is). Rámbízta, hogy mikor megyek el CSED-re és hogy hogyan veszem ki a szabadságomat is. Nagyon megkönnyebbültem ettől a beszélgetéstől.

Egyébként a kolléganőm adta le a drótot hétvégén, hogy be akarnak próbálkozni a szerződés módosítással, mert hogy költségekkel járnék a cégnek. Nem tudom, hogy ezt miért mondta, vagy mit tudott amit én ugye nem tudok.

2021. márc. 29. 20:11
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos szarkavaràs...
2021. márc. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
98%

Szarkavarás biza...


Gratulálok!

Nálam is a rettegett beszélgetés ano pozitívan sült el

2021. márc. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
56%
Gratulálok kérdező.Senki nem tehet rola,hogy a kolléganőd elvetél.kolléganődnek vetélés után,még lehet egészséges babája,annyiszor lehet terhes amennyiszer csak akar. cég és a feletesed sem jo.végül jol sült el a dolgod.értékes munkaerő vagy és potolhatatlan
2021. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!