Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy terhes lehetek?

Lehetséges hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Az ezelőtt 1-2 hete intenzíven szexeltem a barátommal. Sokszor volt hogy gumi nélkül berakta de nem sok ideig tehát még 1 percig se tartott sosem azután gumival folytattuk.

Viszont észrevettem hogy késik a menstruációm (igazából sosem pontos mindig késik volt hogy 28 napból 35 nap lett) de most kicsit félek mert pár napja vannak olyan érzéseim hogy megjött de mégsem és egyszer azt hiszem volt egy kis barnásodás. Fehérfolyás az van.

A melleim ugyan olyanok mint eddig nem tapasztaltam mást csak az hogy késik és van olyan érzésem hogy megjött de mégsem.

Szerintetek terhes lehetek vagy sem? Kellene félnem?



2021. ápr. 9. 23:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
igen benne van a pakliban. ha nem akartok gyereket, mindig húzzon gumit... csinálj tesztet és kiderül hogy terhes vagy e
2021. ápr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez a most megjött érzés de mégsem ez a terhesség egyik jele?
2021. ápr. 9. 23:24
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Miért kell ezt minden nap megkerdezni?
2021. ápr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
74%

Én a barátommal úgy szoktuk csinálni hogy óvszer van rajta és aztán hasamra engedi, mindig figyelünk be ne folyon oda

Nekem is mindig késni szokott és ugyan úgy fáj a hasam, jön a fehér folyás, és is van hogy azt hittem hogy megjött de még nem

Én tudom hogy hogy rá izgulok akkor késni fog, ezért már sose parázok rá

Azért majd lehet hogy biztosan kedvért vegyél terhességi tesztet

2021. ápr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
igen lehet a terhesség jele, de annak is hogy meg fog jönni...
2021. ápr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
El se olvasom a leírás. Legalább heti 5 ilyen kérdés van, mindegyik ugyan arról szól, mindegyikre ugyan azt a választ lehet adni: csinálj tesztet.
2021. ápr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet
2021. ápr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Tesztet kell csinálni. Kb 1000Ft és bármelyik drogériában kapható. Ha nem akarsz babát, vagy szedj fogamzásgátlót, vagy végig gumiba legyen.
2021. ápr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Kellene félnem?"


Bocs, de mi a retkes ...-ért nem húzatsz gumit az elejétől a végéig?

2021. ápr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi értelme van annak, hogy beteszi gumi nélkül, majd felhuzza a gumit?!

Ha már betette lehetsz terhes, de szerintem nem valószínű, kivéve, ha pont akkor ovulaltál, és balszerencséd van.

Vedekezzetek ha nem akartok még babát. És igen, az elejétől a végéig legyen rajta az óvszer! Máskülönben lehetsz terhes.

2021. ápr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!