Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy terhes lehetek?

Lehetséges hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Az ezelőtt 1-2 hete intenzíven szexeltem a barátommal. Sokszor volt hogy gumi nélkül berakta de nem sok ideig tehát még 1 percig se tartott sosem azután gumival folytattuk.

Viszont észrevettem hogy késik a menstruációm (igazából sosem pontos mindig késik volt hogy 28 napból 35 nap lett) de most kicsit félek mert pár napja vannak olyan érzéseim hogy megjött de mégsem és egyszer azt hiszem volt egy kis barnásodás. Fehérfolyás az van.

A melleim ugyan olyanok mint eddig nem tapasztaltam mást csak az hogy késik és van olyan érzésem hogy megjött de mégsem.

Szerintetek terhes lehetek vagy sem? Kellene félnem?



2021. ápr. 9. 23:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha egy nap többször is élvezett, és mondjuk ovulàció körüli napokban is, akkor simán lehet, hogy a második-harmadik aktusra maradt a péniszben sperma, amit szépen belédengedett, azokban az 1-1 percekben.


Esély lehet rá, de sokat már nem tehetsz ellene. Beágyazódási vérzés és görcsölgetésről hallottál már?

Csinálj tesztet.

2021. ápr. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem igazán.
2021. ápr. 10. 08:21
 13/18 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2021. ápr. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Még nem.
2021. ápr. 10. 08:27
 15/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. ápr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha most késik, és 2 hete is ezzel játszottatok, akkor lehet, hogy baba lesz.
2021. ápr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol laksz, de nagyobb helyeken van szombaton is nyitva tartó patika, meg drogériákban is árulnak terhességi tesztet. Megcsinálsz egyet holnap reggel, aztán ha még mindig késik de negatív volt, akkor pár nap múlva újra. Attól, hogy homokba dugod a fejed, nem tűnik el a baba a méhedből.
2021. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel egy tesztet
2021. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!