Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első terhesség! Egyedül érzem...

Első terhesség! Egyedül érzem magam, ki mit csinál egésznap?

Figyelt kérdés

A férjem reggel 7.00-kor elmegy, és átlag 18.00-kor érkezik meg.

Az én családom 80km-re messzebb lakik, így nem opció, hogy letudok mindennap menni hozzájuk. Illetve az ismerőseim,barátaim

Is messzebb élnek..

Párom sógornőjével nem vagyunk egy hullámhosszon, így nem nagyon beszélgetünk.

Anyósommal jól kijövök, de azért mèg sem olyan,mintha egy korombelivel beszélgetnék.

Vettünk egy házat, de még ez is nagyon üres, már mindent összepakoltam, kitakarítottam, amit tudok.. udvaron is mindig tevékenykedek, de nekem ez kevés.

Magányosnak érzem magam, és úgy érzem hónapok fognak így elmenni, hogy kb semmi érdemlegeset nem teszek.

Van egy kismama ismerősöm, de ő csak akkor találkozik velem, ha be lesz oltva. Persze megértem, csak közben meséli, hogy ide meg oda ment a párjával, hozzám meg “fél” átjönni.

Nehezen élem meg, hogy hirtelen egy “ürességbe” csöppentem, ahol senki nem szól hozzám.


Szeretnèk valami olyat tenni/csinálni itthon, ami hasznos, és le tud kötni..

Ki mit csinál itthon?

Nyilván olyan kismamára gondolok, akinek első terhessége, és egyedül van.


15h km


2021. máj. 3. 11:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én még csak a 13. héten vagyok, de irigylem a nyugalmadat. Lassan 2 hónapja csak vegetálok, olyan durván rosszul vagyok. Éjjel nappal hányinger, hányás (ülni sem bírok lassan, annyira kimerültem) + van egy 3 éves örökmozgóm....alig bírom a napi rutint....

Mit nem adnék hogy legyen erőm egy nagytakarításra vagy kerti tevékenységre....

Próbáld meg élvezni, ameddig tudod! És örülj neki, hogy ez a legnagyobb problémád.

2021. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Sajnálom, aki terhessége utolsó pillanatáig dolgozott, vagy aki annyira rosszul volt, hogy még megfőzni sem tudott.

DE! én nem ezt kérdeztem, panaszkodni meg nem az én kérdésem alá kell jönni! Teljesen másra irányult a kérdésem, és akik válaszoltak a kérdésemre, köszönöm Nekik!

Mindenképpen szerzek fonalakat, mert szerettem volna már megtanulni kötni,-és horgolni.. az eszköz már meg van hozzá!


Sajnos dolgozni hiába szerettem volna visszamenni, nem engedett az orvosom, se a munkáltatóm, mert szociális területen dolgozom, ahol napi szinten felnőtt és gyermek közelében vagyok, és havonta 1-2 alkalommal mindig akadt covidos beteg. Szerintem ez így érthető is.

2021. máj. 3. 18:33
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Na ezaz. Nem tudhatjátok miért nem dolgozik, de egyből be kell szólni. Én pl az első pillanattól nem dolgoztam. Nem DOLGOZHATTAM. Vegyszerekkel dolgoztam ugyanis és a munkahely nem engedi, hogy nő terhesen dolgozzon. De akár veszélyeztett terhes is lehetne.
2021. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Oszt ha nem dolgozik, akkor mi van? Nektek attól kevesebb lesz? Az elsőnek is savanyua szőlő. Például én sem dolgozhatok, mert éjszakázol és az én munkakörömben nem létezik csak nappalos állás. Aki erre irigy, az jöhet ide dolgozni!
2021. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell ilyen frusztráltan a kérdezőnek esni? Nem ő tehet róla, ha másnak sz@r.


Olvasás, filmezés, sütés-főzés, valami tanulása ami megy otthonról is, pl idegennyelv, horgolás ilyesmik.

2021. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!