Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is rossz tapasztalatai...

Másnak is rossz tapasztalatai vannak a Baross utcai 4D-s ultrahangról, vagy csak nekem?

Figyelt kérdés

Többször voltunk, de egyik alkalommal sem láttunk semmit a felvételeken.

Szinte az egész vizsgálat alatt 2 dimenzióban mutatták a picit, összesen talán 1 perc lehetett a 3dimenziós.

Minden alkalommal más neműnek mondták és nem győzték hangsúlyozni, hogy a pici hibája, mert mindig nagyon rosszul fekszik.


2008. dec. 6. 15:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Fura, hogy itt ír egy 4Duh tulajdonos.

Nekem nem volt szimpatikus a Baross utcai, viszont a 4DGenesis IGEN. És nem fizettek nekem, hogy ezt mondjam. Nem értem, miért indítana hadjáratot, ez hülyeség.

2010. jan. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
egyátalán nem fura, nagyon megcsappant a látogatóik száma és most minden fórumon igyekszik reklámot csinálni maguknak, és ahogy már írta is valaki hogy aznapra mindig kap időpntot, hát persze hogy kap, mert olyan kevesen mennek oda
2010. jan. 7. 10:19
 13/18 anonim ***** válasza:
Miért furcsa az neked, hogy ha valaki mint "tulajdonos" ír nektek. Természetes, hogy érdekli a véleményetek, hisz ebből lehet tanulni. Nem ugyan ezt tennéd, ha lehetne neked egy rendelőd?
2010. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én csak ajánlani tudom őket, minden kismamának. Olvasom a véleményeteket és csodálkozom, mert nekem szuper a véleményem róluk. Most voltam először vérteszten, genetikai ultrahang szűrésen (ez 2D)és 4D babamozin, csak ámultam (30-percig tartott). Láttam színesben a nemét, és az ici-pici végtagjait egy nagy plazma TV-n. Nem kellett magyarázni hogy "mit kéne lássak". Jó babavárást nektek is.
2010. márc. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes, hogy a rendelő tulajdonosa és minden olyan válaszoló, akinek jók a tapasztalatai, 17%-ban adnak hasznos válaszokat. Persze ez biztosan véletlen és nem ugyanaz a személy írogat.
2010. márc. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

persze, véletlen.... :-)

Az a szomorú az egészben, hogy már ide kell járniuk rendszeresen hogy reklámozzák magukat, vagy védjék magukat és az is szomorú, hogy olyan emberek dolgoznak ott akiknek még az sem esik le, hogy az értékelésük látszik a hozzászólásnál vagyis totál tudjuk, hogy ugyanaz irogat. na mindegy, remélem sokan nem járnak arra!!!

2010. márc. 24. 09:24
 17/18 anonim ***** válasza:

Tisztelettel a kérdezőnek!

"A kérdés kiírásának időpontja: 2008-12-06 15:47" Jelenleg 2010. márciust írunk.

Mit foglalkozol a Dr. Szöszi rendelővel? Miért nem a babáddal törődsz, hisz már megszültél nem igaz? Ha valaki megírja a JÓ TAPASZTALATÁT a rendelőről, (a tavaly előtti kérdésedre), akkor nem tudsz aludni???

Én a szomszéd gyógyszertárba dolgozom 4 hónapja oda járunk, nagyon aranyosak és ha hiszed, ha nem, profik. Keressél meg, majd elmesélem neked személyesen. Szakadjál le róluk, mert már a szavaidból kitűnik hogy nem vagy magadnál.

2010. márc. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 17%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:24


Legalább a fáradságot vegyétek már, hogy más felhasználónévvel jelentkeztek be, mert látszik, hogy egy ember védi itt folyton a mundér becsületét. Tudjátok, abban az ablakban, ahol a válaszotok megjelenik, a jobb alsó sarokban olvashatjátok, hogy a válaszoló hány százalékban ad hasznos válaszokat. Láss csodát: a tulajdonos, a kettő vagy három pozitív tapasztalattal rendelkező kismama és most a gyógyszertári dolgozó is pont 17%-ban ad hasznos válaszokat. Már bocs, de ha ehhez sincs elég eszetek, akkor nem csodálom, hogy az uh-t sem tudjátok tisztességesen megcsinálni.

2010. márc. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!