Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz vétellel kapcsolatba...

Magzatvíz vétellel kapcsolatban szeretnék tanácsokat kérni? Nagyon aggódom

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok,és ma kaptam meg az eredményemet.A Down kór eredményem pozitív lett.A 12. heti laborom negatív,tarkóredő 1.4 volt.31 éves vagyok,első baba és 6 évet vártunk rá.Teljesen kikészültem és nagyon aggódom.Akinek volt ilyen vizsgálata az leírná nekem,hogy zajlott és mit kellett utána tenni,mire kellett vigyázni?Köszönöm
2010. aug. 23. 12:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Jajj de jó!!!!!! Veled örülök, most már élvezd a hátralévő heteket és gyors könnyű szülést és boldog babázást kívánok! Szia
2010. szept. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
első voltam, én is gratulálok, embert mindig feleslegesen izgatják....;)
2010. szept. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!Igen,végre megnyugodtam és boldogan várom a kisfiamat :)

Senkinek nem kívánom ezt a 4 hetet!

2010. szept. 21. 15:32
 24/25 anonim ***** válasza:
Jaj, nagyon örülök, hogy minden rendben van veletek. Én vagyok az, akinek a barátnője is most volt magzatvízvételen. Neki is negatív lett az eredménye s ő is kisfiút vár.:) Tudom min mentél keresztül, hiszen végignéztem a barátnőmet.Szörnyű ez.... de legalább mostmár tudod, hogy teljesen egészséges a kisfiad. Élvezd a terhességet s könnyű szülést s boldog babázást kívánok Neked!Egy 2 éves kisfiú anyukája
2010. szept. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Örülök,hogy a barátnődnek is jó lett az eredménye!Gratulálok a kisfiadhoz!
2010. szept. 22. 08:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!