Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki,aki bizonytalan a...

Tanácstalan_lány kérdése:

Van valaki,aki bizonytalan a második Pfizer oltásban terhesen? Én 18 hetesen kaptam az elsőt, de félek a másodiktol. Szerintetek rossz ötlet halasztani szülés utánra? Egy adag is véd valamennyit,igaz?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdések,de nagyon rastresszeltem. Kérlek kimeljetek a "hülye vagy" típusú kommentektol.

Köszönöm!



#oltás #2.dozis
2021. máj. 23. 11:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
"tisztában vagyok-e azzal,hogy ők nem vállalnak felelősséget,ha valami bajunk lesz" :D :D :D
2021. júl. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#21, ahogy azért se vállal senki felelősséget, ha nem oltatod be magad, megbetegszel és attól lesz baja a babának. Nincs értelme felelősségről beszélni, ha egyszer mindkettőnek megvan a maga kockázata.


Ahogy a törvényalkotó se fog neked kártérítést fizetni, ha a kötelező biztonsági öv miatt bennégsz az autóban. Az is olyan, mint az oltás: az esetek többségében segít, hogy túlélj egy balesetet, néha övhasználattal együtt is belehalsz, és elvétve lesz egy-két ember, aki pont az öv miatt hal meg. Közben meg minden használónak okoz egy kis kellemetlenséget, macerát.

2021. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
#22, így van,mindenki maga kell eldontse,hogy mit választ. :)
2021. júl. 27. 21:34
 24/25 anonim ***** válasza:
#22 Csak jeleztem, hogy nevetségesnek tartom ezt a mondatot :D Nem érdekel, hogy oltatjátok-e magatokat vagy sem, vagy elvetéltek-e vagy sem, vagy lesz-e baja a gyereketeknek vagy sem (akár az oltástól, akár annak hiánya miatt). A biztonsági öves példa meg egy ide nem illő baromság :D további szép estét.
2021. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%

"Van valaki,aki bizonytalan a második Pfizer oltásban terhesen?"


Hát ehhez már tudás kell. Nem csak hogy teherbe estél, de még be is oltattad magad. Gratulálok. Szőke vagy?

2021. okt. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!