Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukorbeteg vagyok,...

Terhességi cukorbeteg vagyok, milyen mozgást csináljak evések után, ha már alig tudok mozogni, úgy fáj a szeméremcsontom (meg kb minden odalent)?

Figyelt kérdés
Évesek után mozogni kéne, hogy ne ugorjon nagyon fel a cukrom, de egyszerűen már nem megy lassan a séta sem. Eddig csak éjjel fájt nagyon lent minden csontom, de most már napközben sem marad abba. Csak a reggeli utáni értékeim rosszabbak, ebéd és vacsora után jókat mérek cukorra. Reggelin kéne változtatnom, de már nem tudom, hogy mit. (kenyereket nem bírja már a cukrom, sajat sütéseket sem, zabpelyhet sem bírja, a bulgurt se mindig reggel.) Milyen mozgást tudnék így csinálni, vagy milyen szénhidrátot egyek reggel amitől nem megy fel 7 fölé a cukrom?

2021. máj. 26. 09:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A zab sokaknak (nekem is) gyors és borzasztó nagyot dob a cukromon, délután ehetem max túróval :\

Valami rostdús zöldséget tegyél még mellé, az meglassítaná pl zeller, répa, karalábé nyersen :)

2021. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenképp kipróbálom :)
2021. máj. 27. 02:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!