Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy baj hogy csak a kólát...

Rozsavirag2 kérdése:

Nagy baj hogy csak a kólát tudom meginni? 7hetes vagyok,2napja folyamatosan hányok egyedül a tepertős pogácsa maradt ma is meg eddig bennem és a kóla.

Figyelt kérdés
Eddig nem ittam kólát de most csak ez az ami jól esik a pocimnak...
2021. jún. 11. 13:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
5%
Igen.
2021. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Nem, ez most egy ilyen időszak, edd / idd azt ami lemegy. Nyilván azért próbálj értelmeset is bevinni de ha csak ez marad bent akkor ez marad bent. Ennek is vége lesz egyszer, onnantól viszont figyelj oda, hogy mit eszel hogy ne hízz 30 kg-t.
2021. jún. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%

Hát kalória a nem a legjobb. Nekem 20 hétig az olíva bogyó és a koktél paradicsom volt ami nem jött ki. De én mással nem is próbálkoztam mert kB mindentől ezek kivételével rosszul voltam.

Próbálj olyat keresni ami nem ekkora kalória bomba

2021. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Persze próbálok, nem is szeretnék elhízni. De borzasztó ez az utóbbi 2nap..alapjáraton sose iszok kólát, egészségesen is eszek. De most eddig akármiket próbáltam ki jöttek :( a reggeli pogi óta nem is ettem nem merek mégegyet nehogy még az is kijöjjön. Csináltam ebédre natúr csirkét rizzsel meg görög salit hátha később megjön hozzá az étvágyam..:/ Próbáltam vizet is inni de egyből visszajött,citromos vízzel próbálkozok majd még hátha :)
2021. jún. 11. 13:32
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a gyömbéres vizet is kipróbálhatod. Egyideig nekem is a kóla segített, de aztán már az is kijött. Utána gyömbéres vizet ittam, az is bennem maradt egy darabig.
2021. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen azt olvastam hogy jó,majd megyek boltba legközelebb és mindenképp veszek mert itthon csak tea van ami gyömbéres, reggel azt ittam minden nélkül és az is vissza kívánkozott
2021. jún. 11. 13:39
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan idd a kólát, mivel gondolom pár falatot kell bent tartani, nem 1 tepsi pogácsát, 2 liter kólával, ezért nem fogsz egy grammot sem hízni, még így is fogyni fogsz. Most bármi ami bent marad az jó!
2021. jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Próbáld ki a Kinley gyömbért, jól behűtve pár kortyot és azután egyél valami finom egészséges ételt. Utána zárásnak megint pár korty gyömbér. Én ezzel a módszerrel nem hánytam ki, amit megettem. Ha nem ittam előtte hideg gyömbért, kijött... Egy próbát megér, hátha neked is segít.
2021. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét gyerekkel így voltam, a másodiknál a 12. hét körül sikerült fantára váltani :D Nem lesz bajotok, ne aggódj, fontosabb, hogy benned maradjon a folyadék legalább.
2021. jún. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat picit megnyugodtam! 8-as: ez jó ötlet azt nagyon szeretem amugyis csak régen ittam már olyat :) most ettem egy kicsi tányér rizst csirkemellel, ittam is utána meg előtte kólát halistennek eddig minden oké.
2021. jún. 11. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!