Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy baj hogy csak a kólát...

Nagy baj hogy csak a kólát tudom meginni? 7hetes vagyok,2napja folyamatosan hányok egyedül a tepertős pogácsa maradt ma is meg eddig bennem és a kóla.

Figyelt kérdés
Eddig nem ittam kólát de most csak ez az ami jól esik a pocimnak...
2021. jún. 11. 13:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
En is 11.hetig hanytam, calippo fagyin,keves vizen kivul szo szerint semmi nem maradt meg bennem. Hagyjuk mar a kaloriakat. Meg 1,5 liter cola sem tartalmazza a felnott ember napi kaloriaigenyet. Nem lesz semmi baj, idovel vege. :)
2021. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Remélem segít neked is, én is egy "sorstárstól" kaptam ezt a tanácsot. :) (8-as voltam)
2021. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat :) igazából sose voltam szerencsére az az elhízós típus,de ez köszönhető annak is hogy nem is nagyon ettem olyanokat amiktől ez bekövetkezne. Most viszont néha csak a sós kekszeket, sós ropit,a calippo fagyit enis nagyon kívánom, úgyhogy ilyen dolgokat.. persze mikor úgy érzem akkor próbálok inkább gyümölcsöt enni de úgy érzem most nem én irányítom a pocakom :D
2021. jún. 11. 14:37
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 kilót híztam az első terhességem alatt, pedig 5-6 kiló súlyfelesleggel kezdtem. Az első 3-4 hónapban semmit nem híztam, mert csak akkor tudtam enni, ha gyömbért ittam előtte-utána. Persze nem nagy mennyiséget ettem akkor sem. Viszont, amit nagyon szerettem enni azok a grillezett zöldségek voltak és a bulgur. Előtte alig ettem meg ezeket. Gyomorégésre nekem a pattogatott kukorica vált be, egy kis marokkal elég volt.
2021. jún. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ebbe a hányós időszakba még fogytam is pedig nekem is a cukros löttyök maradtak bennem (kóla, gyömbér, ízesített ásványvíz) pedig előtte csapvíz volt a minden. Meg natúr rizst, főtt burgonyát ettem csak, még a keksztől is hánytam.

Nem fogsz szerintem hízni, örülsz ha valami marad bennt.

2021. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
12.hetik kolán és csipszen éltem. Makk egészséges a 2 éves fiam
2021. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
87%
Nekem vészes terhességi hányásom volt végig, nemhogy főzni, de a boltba menni se tudtam, behánytam egy élelmiszerfotós reklámujságtol, de megittam napi 1 liter szörpöt, vagy vizet úgyhogy szerintem menni fog neked is.
2021. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én szerencsés vagyok, eddig összesen 3 napot émelyegtem, de mókás, mert akkor nekem is tepertős pogácsa és egy kis dobozos kóla volt a reggelim, mert az maradt meg egyedül bennem. Nekem nem javasolt a koffein tachycardia miatt, de a védőnő azt mondta, hogy azt egyem/igyam, ami jól esik (nyilván ésszel, én pl. figyelek a koffeinre nagyon, de ha csak az maradt meg bennem…). Én egyébként igyekszem kerülni minden cukros-szénsavas dolgot, azóta el is hagytam újra őket.


11hkm

2021. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!