Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyósom és az élettársam...

Anyósom és az élettársam mérgesek hogy csak a 18.hétig szeretnék dolgozni, mert hogy semmi bajom. Ingatlanközvetítő irodában dolgozom, elég stresszes, és fáradt vagyok, nem tudok így figyelni a munkákra. Szeretném kipihenni magam és felkészülni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 08:22
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:
Cukorbetegség
2021. júl. 8. 09:00
 12/55 anonim ***** válasza:
100%
Eleve cukorbeteg voltál, vagy terhességi cukorbetegség? Nem mindegy.
2021. júl. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
100%
14.hetes most. Valószínűleg eleve cukorbeteg mert terhelés csak később van.
2021. júl. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
89%

A stressz az nem vicc. Én a 32. hétig szerettem volna dolgozni, végül a 15.-tol home office ágyból, 21. héten pedig táppénz. Keményedtem mint a fene, a fürdőig alig bírtam kimenni. Abbahagytam a munkát és megszűntek a panaszaim.

Anyósodnak semmi köze hozzá, az élettársaddal pedig ülj le beszélgetni.

2021. júl. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
83%

Anyósodnak mi köze hozzá?

Tőletek függ anyagilag? Ha ez a helyzet még akkor se szóljon bele.

Ha stresszelsz és fáradt vagy akkor elmész táppénzre.

A párod meg elég érdekes. Én már a 12.hét után táppénzen voltam mert a Dopegyt nem akarta beállítani hetekig a vérnyomásomat aztán meg a pulzusom volt fenn 130 volt. Nem is engedett volna dolgozni.

2021. júl. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
53%

Inzulinos cukorbeteg vagy? A terhesség miatt nem lesz vele több gondod, mint eddig. Ugyanúgy mérned kell, csak most 1 órára az eddigi másfél helyett. Ha tablettát szedtél, valószínűleg átállítanak és szúrni kell majd. Az étkezések ugyanúgy 3 óránként, mint eddig, maximum 160as diéta helyett 180asra állítanak át.

Erre hivatkozva kár kiemelni, hogy veszélyeztetett vagy (nem vagy az, akkor már kiírt volna az orvos, nem kapnál alkalmasságit sem).

A stressz és a fáradtság már inkább lehet rá ok,hogy otthon maradj. A leendő nagyszülők ne szóljanak bele, semmi közük hozzá (persze, ha csak nem ők tartanak el, de talán nem erről van szó). A leendő apuka vállalja a felelősséget, gondolom ő is tudta, hogy mivel jár/járhat a gyermekvállalás. Ha az a baja, hogy szükség lenne a te fizetésedre is, akkor menjen szépen másodállásba, mert még jó ideig kevesebb lesz a bevétel a te oldaladról. De erre jobb esetben felkészültetek és nem éri meglepetésként. Tulajdonképpen nem értem, mi is az ő konkrét problémája?

2021. júl. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes ez a veszélyeztetett terhesség dolog. Egy ismerősöm korábbi vetélések miatt volt veszélyeztetett, de dolgozott. Most egy másik a kora miatt veszélyeztetett, de ő is még hónapokat fog dolgozni. Nem lettek automatikusan kiírva.
2021. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
76%
Akkor nem veszélyeztetett volt, hanem magas rizikójú.
2021. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
74%

Én is veszelyeztetett terhes vagyok, gyerekkorom ota inzulinos cukorbeteg.

37.hetig dolgoztam. Ez nem ok az otthonmaradásra :D

2021. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:
Én is veszélyeztetett vagyok és dolgozom de nem szeretnek sokáig, nem az oka miatt hanem szimplán rohadtul nincs kedvem energiák türelmem
2021. júl. 8. 13:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!