Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyósom és az élettársam...

Anyósom és az élettársam mérgesek hogy csak a 18.hétig szeretnék dolgozni, mert hogy semmi bajom. Ingatlanközvetítő irodában dolgozom, elég stresszes, és fáradt vagyok, nem tudok így figyelni a munkákra. Szeretném kipihenni magam és felkészülni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 08:22
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
56%
Egy korábbi válaszoló vagyok. Nem akarsz dolgozni, de pontosan mi is a kérdés?
2021. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
65%

Na itt a 20as válaszoddal mondtál el mindent....

nem akarsz dolgozni. Ez nem kívanságmüsor... én sem akarok sokmindent.

Mostmár totál megertem a rokonaidat. Otthon lopni a napot, a terhessegre hivatkozva...

2021. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok mert rohadtul nincs kedvem fáradtan, mosott szarkent végig ülni 9 órát, előtt utána tömegközlekedés és mire haza erek hulla vagyok és napközben sem tudok koncentrálni. Szörnyű érzés
2021. júl. 8. 13:37
 24/55 anonim ***** válasza:
90%

Így már egy picit érthetőbb, mi a gond. Vegyél ki pár nap szabit, vagy kérd meg a háziorvosod, hogy írjon ki 2-3 napra, mert idegileg és fizikailag kimerült vagy. Abban a pár napban pihenn, töltődj fel és utána újult erővel tudod folytatni a munkát.

Ez a meleg engem is megvisel, én ezért nem a "végére" hagyom egyben a szabikat, hanem kiveszem őket néha hétfőn v pénteken, hogy legyen hosszúhétvégém és tudjak kicsit lustizni. A koncentráció nekem is gondot okoz, hazafelé vezetés közben már nagyon csipkednem kell magam, hogy az útra figyeljek..

Jön a lehűlés, hidd el jobb lesz attól is egy picit.

2021. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
63%
Kicsit állj már ki magadért!!Legalább most mikor terhes vagy magadat nézd, ne anyósodat meg másokat.
2021. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
68%
Én 30 hetesen mentem el előbb szabira, majd tp és CSED. Egy hét után halálra untam magam otthon, pedig nekem is tele volt a púpom a melóval, az ingázással (napi 2 óra MÁV), a kollégákkal és nem is csak feküdtem egész nap... Most képzeld el, ha téged még otthon is baszogatni fog anyós és a pasid. Mekkora pihenés és feltöltődés lesz az?
2021. júl. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
32%
Aha veszélyeztetett vagy krónikus munkaundoritiszben...nem tudom hogy állna a szád ha a párod is közölné hogy ok, ő is megy táppénzre...
2021. júl. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
78%
itt a kérdés első szavával kezdődnek a problémák...
2021. júl. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim válasza:
58%
Emberek! Mégis mit képzeltek?! Ha ti terhesen bírtok dolgozni, akkor csináljátok nyugodtan. De ha a kérdező úgy érzi, hogy neki elég, akkor miért ne mehetne táppénzre?! És ez csalás lenne?! Mégis kit érdekel,ha az, az elmúlt évben úgy fizettük a tb-t, hogy ellátást sem kaptunk..
2021. júl. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
88%
Az meg a másik, hogy minden terhesség más. Mindenki másképp viseli. Én reggeltől estig rosszul vagyok és hányok. Más meg nem. És ez nem azért, mert “tápos” lennék, mert előző terhességemnél semmi bajom nem volt. Akkor is és most is fitt voltam, nem hagytam el magam. De most ennek ellenére szarul vagyok. Puff!
2021. júl. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!