Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyósom és az élettársam...

Anyósom és az élettársam mérgesek hogy csak a 18.hétig szeretnék dolgozni, mert hogy semmi bajom. Ingatlanközvetítő irodában dolgozom, elég stresszes, és fáradt vagyok, nem tudok így figyelni a munkákra. Szeretném kipihenni magam és felkészülni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 08:22
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
73%

Én is veszélyeztetett vagyok, 23 hetesen mentem el tp-re. Voltak napok, hogy betelefonáltam, mert erőtlen lettem

Volna az egész naphoz,vagy fájt hasam pl. Vagy vizsgálat volt, de azért nem akartam végig “otthon ülni” se. Nagyon rendesek voltak velem, engedtek home officet is neha, de visszaélni se akartam a jóindulatukkal. Néha azt éreztem korai volt elmenni, de hamar ràjöttem, hogy bizony nem. Nem tudtam az otthoni dolgokat csinálni, kimerült voltam

(És igen a kimerültség sok más bajt is képes hozni magával) anyós ugyan nekem nincs már (sajnos), de édesanyám

És a párom is inkább azt szerette volna, ha otthon maradok hamarabb, bár nekünk akkorra esett a legnagyobb covid hullám. neked kell érezni hol elég. Nekem a stressz volt gàz az érzelmi hullámokkal vegyítve. 7-8kor alvás volt gyakran. Ha lett volna kistesó eddig se maradok.

31hetem töltöm és őszintén minden elismerésem annak, ami tud bejárni olyan sokáig, de nekem úgy érzem kell az idő “felkészülni”, beszerezni dolgokat, indormódni. Szó szerint a 23 hetig csak annyit foglalkoztam a terhességgel amikor rosszul voltam. Ezt nőként ha van lehetőség meg kell élni

2021. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
77%
29es mi köze a kérdező lustaságának a TB-hez?
2021. júl. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
33%

Hát mert ha fizeted a tb-t tudod akkor MINDEN jár!

Hülye ember logika 😂

2021. júl. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó igaz:-D Fizetem a TB-t akkor el is megyek pár hónap táppénzre mert lusta vagyok melózni és amúgy is meleg van :-D Utána meg azért nem fogok dolgozni mert hideg lesz, meg fáj a hajam :-D
2021. júl. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
22%

Irónia:


De csak ha fizetted a TB-t és tavaly úgyse kaptál semmilyen ellátást! 😂

Ha véletlen voltál háziorvosnál, esetleg covid miatt karanténban (és ezáltal tp-n) vagy váltottál ki tb támogatott gyógyszert akkor sajnos rád nem érvényes!!

2021. júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim válasza:
66%
Dolgozzátok magatokat agyonra,ha annyira elvagytok szállva..
2021. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
35%
De tényleg kérdező, mit szólnál ha a párod bejelentené hogy ő is táppénzre megy holnaptól, mert rá akar pihenni az apaságra? Tetszene?
2021. júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim válasza:
57%
Szálljatok már le róla, akinek nem tetszik dolgozza agyonra magát... Lesz elég idönk a nyugdijas évekig dolgozni, szánalmas hogy azt hiszitek, hogy azért születtünk, hogy másoknak gürizzünk... Aki annyira akar dolgozni,az nyugodtan menjen!
2021. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
55%

Oké utolsó de aki meg otthon fetreng mikor nincs oka rá ne várjon állami támogatásokat...értem hogy hogy a lustaság nagyon fáj, de kéne a fenének egy ilyen nő, mikor találhatna normálisat is.


Oké, ne másoknak görizzetek, de akkor azt se várjátok el hogy a férjetek miattatok gürizzen és eltartsa a lusta feneketeket. 120 ezer gyedből nehezen fogjátok eltartani magatok, meg fizetni a gyerek költségeinek és a rezsinek a felét.

2021. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
83%

Én nem értem most ez a TB baromságot. Orvos írja ki? Nyílván…

Egyébként én személy szerint totálisan úgy érzem hiába 23 hétnél mentem el, semmi visszaélés nem volt benne, bár nyílván nem mindegy ki mit dolgozik az se…műszakol-e esetleg, milyen a környezet melóhelyen, vegyszerek stb.


Egyébként lehet itt a másikra fújjolni, hogy “otthon ül” én nemtudom ki hogy van vele, de az anyaság is otthon ülés? Én még így se szimplan ülök, mint aki jólvégezte dolgat.


Biztos nagyon gagyi, lusta nő vagyok, de míg dolgoztam folyton úszott a lakás is, mert NEM volt energiám. Nem betegség a terhesség, de egy teljesen más állapot fizikailag testileg és szellemileg is. Mindenki másképp éli meg. Most pedig szépen rendezetten fogjuk várni, hogy megszülessen, lefertőtlenítve, kimosva, összerakva szépen az egész szoba és nem

Azon fogok aggódni, hogy mikor takaritsak ki.

Nem

Kapkodok mikor menjek el egy egyszerű vérvételre mint az elején, illetve nem

Rohanva megyek el az ultrahangra is. Mert bizony így volt 23 hetig.


31es voltam.

2021. júl. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!