Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyósom és az élettársam...

Anyósom és az élettársam mérgesek hogy csak a 18.hétig szeretnék dolgozni, mert hogy semmi bajom. Ingatlanközvetítő irodában dolgozom, elég stresszes, és fáradt vagyok, nem tudok így figyelni a munkákra. Szeretném kipihenni magam és felkészülni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 08:22
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
70%
És aki katona vagy rendőr? A ruhájukat se tudnák felvenni. Na meg a munkakör… onnan igen hamar kiírják az embert. Mindenki el tudja dönteni, tudja-e csinálni a munkáját. Az egyik munkát lehet csinálni, a másikat nem. Az egyik kismama szarul van, hány, stb…, a másiknak semmi baja. Nem mell egymást elítélgetni, mert nem vagytok a helyében. És akinek simán megy a terhessége és vígan dolgozik a végsőkig, az tegye össze a kezét, mert én reggeltől estig csak hányok, próbálom átvészelni az első időszakot.
2021. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
36%
41es a kérdező leírta hogy neki semmi baja, csak lusta dolgozni
2021. júl. 13. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:

Utolsó! Stresszes vagyok és faradt!! Egyáltalán nem tudok a munkára

Koncentrálni!!!

2021. júl. 13. 07:58
 44/55 anonim ***** válasza:
38%

Képzeld kérdező, majd ha gyerek után mész vissza akkor milyen stresszes és fáradt leszel.... ez ahhoz képest lófütty 😅


Akkor majd kiiratod újra magad évekre, míg fel nem nő a gyerek?!

2021. júl. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
86%

Itt nem az a probléma, hogy fáradt, stresszes vagy, és emiatt táppénzre mennél. Nem is az a fő baj, hogy az anyós emiatt morog.

A baj az, hogy nincs egyetértés, nincs összhang a kérdező és a párja közt. Ha már a 18. héten problémát jelent ez a kapcsolatukban, akkor mi lesz velük a 38. héten és mi lesz a gyerek születése után?

Nekik kell ezt átbeszélni, egyezségre jutni.

2021. júl. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
51%
Én megértem a Kérdezőt. K#rv@ meleg van. A terhesség igenis megviseli a szervezetet persze élettanilag azonkívül, hogy egy természetes dolog. Azért is nevezik másállapotnak. Ha összeadjuk a 9 óra munkaidőt az utazással, kijön 10-11 óra mindennap. Plusz még ott van a cukorbetegsége, amikor mindenki vízháztartását megviseli ez a meleg. Azt, hogy mit bír csak ő tudja eldönteni. De nem is ez volt a kérdés! Az már gond, hogy a párjával nem értenek egyet. Kérdező "legyél rosszul" a buszmegállóban, hívjanak rád mentőt, egy-két nap benntartanak és már igazoltad is a távollétedet. Javaslom a szerdai napot, 40 fokos hőség lesz!
2021. júl. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
38%

46!

Persze, még a mentöket is ugráltassa ok nélkül, tartassa benn magát a kórházba mas elöl elvéve a lehetőseget, csak mert ő épp fáradt 🤦‍♀️🤦‍♀️

Azert ne essünk már túlzásokba...

2021. júl. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
47! Dramatizáld már túl kérlek szepen 😂😂😂 aztakva élet
2021. júl. 13. 09:46
 49/55 anonim ***** válasza:
54%

Aha szóval a 47 dramatizálja túl.

Akkor összegezzük.


Te, mint állítólagos felnőtt ember, nem tudsz egyedül dönteni a saját tested/életed felett. Na már ez gáz. A mama mondja meg, mit csinálj. Méggázabb. A párod már most nem támogat, ultragáz, mi lesz késöbb?!


Majd idejössz picsogni, hogy vadidegenek mondják meg mit tegyél. Ha nemtetszik a válasz, már idezem "ku..a élet"-ezel.


Terhes vagy, nem beteg.

Szíved joga eldönteni, hogy mit bírsz. De az, hogy ok nélkül mentőt hívj, vagy korházba feküdj, csak mert nem akarsz dolgozni, ilyen tanácsokat adni, na ez már nonszensz...


Hidd el, rajtad kívül van még terhes a világon, mindenki maga képes eldönteni mit tesz. Nem közömségsegítseget kér, vagy a mamára köpköd emiatt.


Már most gáz ez a hozzáállás.


Ha valaki meg neked nem tetsző valaszt ad, akkor az már élből hülye.

2021. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:

Nem ezt mondom, eszembe nem jutna ilyet csinálni egyébként hogy mentő meg kórház, egy szavamba kerülne a táppénz, sokat fizetek az orvosnak ahhoz hogy nemet mondjon! A másik dolog pedig: arra lettem volna kiváncsi különben csak valamiért a kerdesdoboz lemaradt (kifejtes) hogy más is ment-e ilyen pitianer dologgal táppénzre és nekik mit szólt a környezetük!


De köszönöm szepen a kioktató kommenteket stb! Nem egy munkakerülő cigány vagyok, aki a semmire vállal gyereket tehát megtehetem hogy otthon maradjak, csak nem örül neki senki, mert h ne hagyjam el magam!!!:)

2021. júl. 13. 10:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!