Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spontan vetélés utani terhessé...

Spontan vetélés utani terhesség, szex?

Figyelt kérdés
Júniusban veteltem el, most újra babát várok. Kérdésem hogy a szex megengedett? Csak azt talaltam a neten hogy kerdezzem meg az orvosom de nekem olyan egyenlőre nincs is mert csak szeptember elején akarok menni, 7 hetes környékén, addig teljesen felesleges. Most pár napja inkább nem élünk szexuális életet de azért ha lehet, szeretnénk, de ha tiltott, természetesen nem tesszük. Köszönöm.
2021. aug. 14. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az első trimesztert, de legalább az első orvosi vizsgálatot érdemes megvárni. Tudom, hogy nem könnyű, de ha nem ismeritek a vetélés okát, akkor nem árt az elején óvatosnak lenni. 🥺
2021. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem ettő függ, hogy megmarad-e a terhessèg. Egèszseges vàrandòssag esetèn nem àrt a szex, ha valami gond van, akkor nem egy-kèt orgazmuson fog mùlni, hogy megmarad-e.
2021. aug. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, 2es válaszoló én is ezen gondolkodtam hogy ha minden rendben akkor nem ezen múlik. Nem tudni miért veteltem el előzőleg de az 5.heten volt, barnaztam, egyből ügyelet, már semmit nem láttak a méhemben, valószínűleg már pár nappal előtte sem volt bent senki, azt mondták valószínűleg nem tapadt meg
2021. aug. 14. 17:55
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Nincs tiltva egyáltalán...

Október legvégén vetéltem el. Decemberben meg is fogant a babánk.

A teszt után én rákérdeztem a dokimnál telefonon. Azt a választ kaptam, ha jól tapadt meg, minden oké vele, nem lesz baj. Ha meg nem okés valami, akkor nem a szex miatt fog elmenni.


35 hetes vagyok, 1 alkalmat sem hagytunk eddig ki miatta.

2021. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 4es,megnyugodtam,akkor azt hiszem mi is folytatjuk🥰🙃 a mostani tuneteim amúgy teljesen mások, erősebbek, a tesztem is olyan erős hogy majd leugrik a második csík szóval érzem hogy ez most más és remélem ez annak a jele hogy minden rendben odabent
2021. aug. 14. 17:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Nem vagyok orvos, de én is keresztül mentem azon, amin te. Nekem azt mondták, éljek nyugodtan nemi életet, semmi baja nem lesz tőle a picinek. És amíg az orvos nem mondja azt hogy tilos, addig a terhesség bármely szakaszában csinálhatod, ha jól esik neked. Megértem a félelmed, de ilyen korai terhességnél a probléma általában genetikai eredetű, nem azért fog elmenni a baba mert ilyen “hatások” érik. Nyugodj meg szerintem, semmi baj nem lesz! Élvezzétek egymást és boldog babavarast! ❤️
2021. aug. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves 6os,nagyon szépen köszönöm a meg nyugtató szavaid!! Nagyon jól esnek! Sajnos van bennem egyfajta görcs amitől nem tudom élvezni most az együttlétet így lealltunk egy időre. Panikbeteg vagyok így ez is ratesz egy lapattal az aggodasra, de én is remelem hogy minden rendben lesz❤️
2021. aug. 18. 12:34
 8/8 anonim ***** válasza:
szeretkez egészséges terheségel ameddig jol esik szülésig
2021. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!