Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki állandó kemènyedès...

Van aki állandó kemènyedès mellett még sokàig vitte a terhességét?

Figyelt kérdés
32 hetet töltöttem, kb állandóan kőkemény a hasam, görcs szerencsére nincs mellé, de az is fájdalmas, ha mozog a baba, olyan nagynak érzem. Plusz a derekam is olyan nehéz.Folyamatos pisilès,nyomàsèrzès is társul hozzá. Sajnos többszörös koraszülés volt már nálam, igaz minden rendben zajlott, súlyban is jók voltak a nagyobbak. De ettől picit később jöttek. Emelt dózisban szedem a mg-ot, viszont pihenni még addig nem sok esélyem van, ameddig nem kezdődik az ovi és suli. Van valaki hasonlóan sz.rul, de bírja így pár hete? Legalább 4 hetet jó lenne még húzni, de most pár napja, főleg mióta hideg lett, mindent megterhelőnek érzek.... :(
2021. aug. 28. 22:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én 29 hetesen kezdtem el durván keményedni, enyhe görcseim is voltak. Rengeteg magnézium+ sok pihenés heteken keresztül, most már 36 hetes vagyok, baba köszöni szépen jó neki odabent. Az az érdekes hogy most hogy megnyugodtam hogy nem lenne baj ha ki is bújna, elmúlt a keményedés ...
2021. aug. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, neked is egész nap kemenyedett? Van, hogy 3 percenként újra kemenyedik. Igaz, túl sokat nem tudok pihenni sajnos. Az az egy nyugtat, hogy görcs nincs, viszont félek az előzmények miatt. Ráadásul valami vírust is benyeltem, tiszta taknyos vagyok fáj a torkom és a fejem. :(
2021. aug. 28. 23:02
 3/23 anonim ***** válasza:
Nagyjából a 20. héttől folyamatosan keményedett a hasam. A dokival felkészültünk a legrosszabbra, hogy bármikor születhet a baba. Heti 2x jártam kontrollra, minden alkalommal ki volt a dokim, hogy mennyire kemény a hasam és Ő még ilyet nem látott. Csak azért nem fektetett be, mert akkor volt a legnagyobb korona járvány. Ennek ellenére 3 nappal a kiírt dátum előtt született meg a kisfiunk.
2021. aug. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Jajj de jó , remélem mi is hasonlóan leszünk, de már egy 37 hét is kb csoda lenne , szorìtsatok nekünk . 🙏
2021. aug. 28. 23:07
 5/23 anonim ***** válasza:

30. Héttől állandóan keményedtem.

Ventolin sprayt kaptam rá, izomlazító hatású. Napi párszor fújtam a 36. Hétig. 40+4-re szültem végül.

2021. aug. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nekem 20dik héttől keményedett nagyon sokat. Aztán enyhe görcsök is jöttek hozzá. 32 hetesen a méhnyak is elkezdett rövidülni. Itt kaptam rá gyógyszert, amit a Mg mellett szednem kellett a 36. hétig. Mikor abbahagytam, rá 2 napra elment a nyákdugó, arra 4 napra pedig megszültem.
2021. aug. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Kb a 26. héttől kezdve keményedtem, vmikor kevésbé, vmikor jobban. 39 hetesen szültem. 30. hét körül enyhe menzesz szerű görcsöket éreztem, akkor kissé megijedtem. Szedtem magnéziumot, szerencsére elmúlt.
2021. aug. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Valami mást nem kaptál ami valódi görcsoldó pl no spa?

A magnézium abszolút nem hat a méhizomzatra

Én végig nospaztam és kórházban kaptam tokolitikumokat, tüdőérlelőt. Nekem is megelőzte koraszülés, több is

2021. aug. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én a 16. Hét óta szoktam keményedni, 24. Óta többször is És ha jön a hidegfront akkor rendesen 5 percenként képes rá fekve. Semmi fájdalom vagy ilyesmi, az orvosok full nem foglalkoznak velem, a méhnyakat meg sem nézik... Most 32 hetes vagyok és már megszoktam. Ha keményedik fekszem, több magnézium aztán másnapra elmúlik és jövök megyek egész nap és semmi keményedés. Nekem minden orvos azt mondta eddif hogy keményedés normális ilyenkor mindenki keményedik. Ügyeleten jártam amúgy 27 hetesen akkor zárt volt minden, terhes gondozáson nem érdekel senkit.
2021. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
k magnézium és pihenés 37.hétől bármikro megszülhetsz
2021. aug. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!