Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki állandó kemènyedès...

Van aki állandó kemènyedès mellett még sokàig vitte a terhességét?

Figyelt kérdés
32 hetet töltöttem, kb állandóan kőkemény a hasam, görcs szerencsére nincs mellé, de az is fájdalmas, ha mozog a baba, olyan nagynak érzem. Plusz a derekam is olyan nehéz.Folyamatos pisilès,nyomàsèrzès is társul hozzá. Sajnos többszörös koraszülés volt már nálam, igaz minden rendben zajlott, súlyban is jók voltak a nagyobbak. De ettől picit később jöttek. Emelt dózisban szedem a mg-ot, viszont pihenni még addig nem sok esélyem van, ameddig nem kezdődik az ovi és suli. Van valaki hasonlóan sz.rul, de bírja így pár hete? Legalább 4 hetet jó lenne még húzni, de most pár napja, főleg mióta hideg lett, mindent megterhelőnek érzek.... :(
2021. aug. 28. 22:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Szia! 31.héttől ugyan így voltam. Nagyobb gyerkőc 6 éves semmi pihenés kb 😄

Sok magnéziummal egy fokkal jobb volt. 36. héten abbahagyatta a doki, azóta minimálisan keményedek, szinte semmi. Biztos azért mert már várnám hogy jöjjön 😄37+3hkm

2021. aug. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Második terhességemnél a 12.hettol keményedett a hasam. A 30.hettol elkezdett nyílni a mehszaj, folyamatosan keményedett továbbra is a hasam.


39 hétig bírtam, addigra 3.5 ujjnyira nyilt a mehszajam, első fájástol számítva 1 óra 5 perc után a kezemben volt a lányom.

2021. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, en is kemenyedtem eddig is és korábbi terhessegeknel is hamar, de most nagyon sűrű és nagyon nehéz a hasam . 34 hétre születtek a gyerekeim. Most lehet, hogy a betegség is közrejátszik, elég rosszul vagyok.
2021. aug. 29. 17:45
 14/23 anonim ***** válasza:

Folyton kemenyedtem, és rengeteg joslom is volt. Görcsök, minden.

41 héten indítottak

2021. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Tegnap este majdnem elindultunk a kórházba, 5 percenként jöttek enyhe fajasok,kemenyedessel. Végül 1,5 óra után szűnt meg. Szerintem én nem fogom túl sokáig húzni... :(
2021. szept. 9. 19:16
 16/23 anonim ***** válasza:

Nézd mostmar ha minden igaz 33 hetes vagy. Beszélj az orvosoddal mit ajánl.

Ha megszületne sem lesz baj 🤞🤞

Kitartás

2021. szept. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, holnap már 34 hét. 3x3 magnerot, ennyi. Meg pihi, de azt a gyerekek mellett nem sokat tudok. Ma voltam uh, nem nyílt a méhszàj és jól van a picurka. :)
2021. szept. 10. 20:14
 18/23 anonim ***** válasza:

Én is rengeteget keményedtem, méhszáj 38 hetesen 2222volt. Mégis indítani kellett 😄

Kitartást!

2021. szept. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én most váltottam a magnerot meg magnesolvot naturlandos magnézium citrátra és azóta jobb a helyzet :O A frontokat is bírom, este keményedek jobban meg hajolásra emelésre mindig. 35+5 hetes vagyok.
2021. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Én is próbálok többet pihenni,meg a 3x3 magnerotot szedem és egy fokkal jobb. 35+2 :D Szerencsére bírjuk még! :)
2021. szept. 20. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!