Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hölgyek ha megszülik az...

A hölgyek ha megszülik az összes tervezet gyereküket huszonévesen és harminc ix évesen,akkor 40 éves koruktol,miért nem akarnak babázni meg szülni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 15:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

40 vagyok. Hármat terveztem, három is született, iskolásak mind.

Imádtam a babakorukat, imádtam kisgyerekes szülő lenni.

Mostanában születnek sorban az unokatesók babái, meg az osztálytársaik kistesói. Nagyon cukik, de olyan távol állnak már tőlem azok a problémák, amiket mesélnek. A szoptatás, a pelenkázás, a szepaszori, a mozgásfejlődési zavarok, a hozzátáplálás, hogy nem mosolyog apára, hogy bőg a babakocsiban, hogy itt a hideg, és sokáig tart felöltöztetni.

Ezek mind nem hiányoznak. Nem vágyom több gyerekre. Pont annyi van, amennyit NAGYON szerettem volna.

2021. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"babázni" ... :D


Fogjuk már fel, hogyha valaki gyereket szül, akkor az nem egyenlő azzal, hogy belecsöppen egy rózsaszín, vattacukor illatú világba. A gyerekvállalás kőkemény felelősség és sokszor rengeteg gond, lemondás.

Az a cukimuki, babaillatú újszülött egyszer lesz szepás 1 éves, aki ordít torka szakadtából, ha kikerülsz a látóköréből és a budira is utánad megy, dackorszakos 2 éves, akivel a boltba nem tudsz elmenni hisztéria nélkül, lesz majd önfejű kamasz, aki háromnaponta "utálni fog" valamiért és hetente lesznek viták, kiabálások, ajtócsapkodások. Majd jön az egyetem, ahol aztán milliósra nőnek a kiadások (tandíj, zsebpénz, esetleg autó, lakás, hogy segíts neki elindulni az életben és ne a 0-ról kezdje).

Fogjuk már fel, hogy egy gyerek igenis aggodalommal, gonddal és kiadással jár. Egy is, nem hogy még több.

2021. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%
#menstruáció? :D :D :D
2021. okt. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13# igen az,mert jobb kulcs szavak a kérdéssel kapcsolatban,nem jutott eszembe.


Köszönöm mindenkinek, a választ.

2021. okt. 12. 10:37
 15/15 anonim ***** válasza:
40%

Ha egyszer megszültem az összes tervezett gyerekemet (2,a második hamarosan megszületik) akkor minek vállalnék 40 évesen is?

Főleg hogy ha most vagyok huszon éves akkor mire 40 megleszek ők 18 körüliek lesznek,talán saját gyerekkel.


Megszültem most a gyerekeim,van türelmem hozzájuk,itthon is ülhetek velük minden gond nélkül.El fognak indulni óvodába és iskolába,utána ráérek mellettük építgetni a karrierem is.40 éves koromra lesz is karrierem remélhetőleg,lesz keresetem és amellett hogy támogathatom az addigra nagy gyerekeimet még lesz időm magamra is még középkorú nőként.

Nekem teljesen megfelel.A párommal is lesz időnk még egymásra is életünk virágjában,40 évesen még az ember nem öreg,de én nem akarnék már akkor kisgyermekes anya lenni.Az nekem késő. :D

2021. okt. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!