Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császármetszéses kismamák,...

Császármetszéses kismamák, mikor indulnátok a kórházba?

Figyelt kérdés

Este 8 óta vannak fájásaim, de rendszertelenek. A keresztcsontom majd szét szakad. Pénteken lenne a programozott császárom.

Ma 9kor lenne nst-m. Kivárjam, vagy menjek be hamarabb?

38+4hkm



2021. szept. 6. 02:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%
Én is simán szültem csm után, nem értem miért van lepontozva,aki azt mondta,nem feltétlenül kellene császár legyen ettől...
2021. szept. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%

Az nem gond ha valaki így dönt, én azt unom hogy, papírom van a császárról és még a szülészorvos is úgy kezelt mint egy rongyot, amiért nem természetesen szülök pedig az idegyógyászom írta hogy muszáj a császár az agyamban lévő ciszta miatt.

Unom hogy mindenki azt mondja azért legalább vajúdjak, mert akkor átélem a szülés élményét

pedig már azt is kerülnöm kell.

Én sem szólok bele abba, hogy ő miként szül, engem meg mindenki azzal nyaggat, hogy a császár nem is igazi szülés.🙄

2021. szept. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
Mindenki úgy szenved ahogy akar. Én örültem, hogy császároztak.
2021. szept. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%
Hát nem tudom. Nekem indításból lett sürgősségi császár. Rohadtul hiányzott a vajúdás. Valahogy nem is tudatosult így bennem, hogy igen szültem és már megvan a kisfiam. Másnap reggel megkérdeztem, mikor menjek nst-re. Majd mikor már egész nap velem lehetett a kicsi, akkor kezdtem felfogni
2021. szept. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit. Sajnos nálam nem lehet síma szülés, nem fér ki, illetve nem szeretném kockáztatni a baba életét. Kisfiamnál nem sokon múlott.

Végeztem nst-n, ott is szépek a fájások,doki azt mondta délután visszamegyek, mert 1 órán belül 6 van.

2021. szept. 6. 11:54
 16/18 anonim ***** válasza:
44%
Én sem értem, mi ez a hercehurca akörül, hogy ki hogy szül, hadd döntse már el a nő, hogy mit szeretne. Azzal is egyetértek, hogy ha császárral szülsz, minek vajúdni, szenvedni a fájdalommal, ha "gyorsan" is túl lehet rajta az ember? Utána lesz még bőven szenvedés a felépüléssel. Amúgy az 1-es 4-es válaszoló vagyok. Én egyébként spontán,hüvelyi úton szültem, és látom írták sokan, hogy otthon vajúdnának, ami valóban kényelmesebb. Én csak saját magamból kiindulva mondtam, hogy bemennék hamarabb, mert nekem 3 órán belül meglett a kicsi, és ha várok még, valószínűleg otthon szültem volna meg 😅
2021. szept. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
62%
Azóta orvosok és egy ügyvéd ismerősöm is megerősítette nekem, hogy a programozott császárnak az a lényege, hogy ne vajúdjon az anyuka(hisz az erőlködést kéne elkerülnie egészségügyi okokból), ha egy orvos azzal biztat, hogy vajúdj kicsit azt csak statisztika miatt teszi, mert sürgősségi császárt akar programozott helyett főleg ha a kórház arról "híres" hogy a természetes szülés híve, amúgy kiírt időpont előtt egy héttel kéne császározni... Váltottam kórházat ahol kiderült pár napon belül császároznak és hüledeztek, hogy az orvosom hogy képzelte, hogy a hivatalosan kiírt időponton császároz.
2021. szept. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Bementem végül este, mert már nem nagyon bírtam a fájásokat. Nst mutatatta továbbra is, illetve a méhszáj 2222 volt. Hazaküldtek 😄
2021. szept. 7. 07:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!