Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mennyi magnézi...

Terhesség alatt mennyi magnéziumot szedtetek?

Figyelt kérdés

Magne B6 375 mg tablettát vettem, de az van rá írva, hogy terhesek napi adagja fél tabletta.

Előtte az orvos utasítására Magnerotot szedtem napi 3x2 tablettát, amiben 500 mg van, tablettánként.

Az nem vált be, keményedek, lábam sokat görcsöl, és a legutóbbi labor is azt mutatta, hogy alacsony a magnézium szintem.

Ezért gondoltam most váltani másfajtára.


27 hetes vagyok.



2021. szept. 8. 12:37
1 2
 11/13 Ignis Subdialis ***** válasza:

#9 Igen, nem mindenkinek jön be ugyanaz, bár lehet hogy csak keveset szedtél. Vannak orvosok, akik terhesség alatt 3-4 Manosolvot javasolnak, ami 33-44 db Magnerottal egyenértékű magnézium.

A MagneB6 extrát is kipróbálhatod, ha van otthon, a linkelt listában is benne van, csak újra nem venném a helyedben, mert csak a márkanévért fizetsz.

#10 Ha érdekel a megfejtés, olvasd el a linkelt írás "A folyékony halmazállapotú (vízben oldott) magnéziumkészítmények" című részét.

2021. szept. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

Mennyi idő alatt derül ki, ha elkezdem szedni valamelyiket, hogy használ-e?

2021. szept. 8. 14:55
 13/13 Ignis Subdialis ***** válasza:
Gyorsan.
2021. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!