Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány évesen ideális a gyerekvá...

Hány évesen ideális a gyerekvállalás?

Figyelt kérdés

2021. szept. 10. 03:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Mindenkinek máskor, én 24 éves koromig tanultam, 25 évesen házasodtam, de még nem ideális a baba, mert “semmink sincs”. (Nem örököltünk, nincs anyagi támogatás.) Karrier szempontjából sem ideális nekem jelenleg, kb 3 év múlvára rendeződik a helyzetünk a saját ingatlan és karrier szempontjából, tehát nekem 28-29 körül lesz ideális.

De van olyan ismerősöm aki szerencsés, neki már 25 évesen is megvan mindene és már babát is vár, más 34 éves és ninvs még partnere.


Szóval egyéni: stabil párkapcsolat, stabil anyagi helyzet és fejben/érzelmileg érettség kell szerintem, ez pedig egyéni.

2021. szept. 10. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
20%
18-25
2021. szept. 10. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Amikor igazán vágytok rá és szeretitek egymást annyira, hogy együtt tervezitek a jövőt. És persze 18 fölött azért.
2021. szept. 10. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem felesleges 30 alatt szülni, minek rontsa el fiatalon az ember az életét ?
2021. szept. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
20 és 50 között bármikor, amikor szeretnél és adottak a lehetőségek.
2021. szept. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%

Hááát én most le leszek pontozva de le💩om:)


18 voltam mikor teherbe estem

Nem terveztük akkor, én úgy terveztem hogy majd 23-25körül szeretnék babát

Védekeztünk (gyógyszert szedtem) de egy másik kötelező gyógyszer ütötte, amire a nődoki nem figyelt, így bachattam a foggátlót

Namármost, ott voltam 18évesen egy babával a hasamba

Eszembe sem jutott, hogy ő nem marad velem/velünk

Akkor már a férjemmel éltem, tehát nem anyámék nyakára pottyantottam

És ma sem csinálnám másképp

Imádok fiatal anya lenni, imádom a lányom. És azt is hogy tudom tartani vele a lépést:)

2021. szept. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

Amikor lelkileg készen állsz

És meg tudod alapozni a gyerek jövőjét 😊

Nem egy olyat ismerek, aki szüli a gyereket, aztán lesz ami lesz..

2021. szept. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Testileg 18-25 között a mondják ideálisnak.


Egyébként meg ahogy lelkileg készen állsz, de személy szerint max 40 ig


Én 25, 29, és 32 voltam mikor teherbe estem

2021. szept. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%

Mindig le vannak pontozva minden egyes kérdésnél azok a válaszolók, akik viszonylag fiatalon vállalnak/vállalnának gyereket (18-25). Miért?

Szerintem meg éppen hogy az a debil, már ne is haragudjatok meg, aki 38-40 év fölött vállal gyereket. Na Ő már hova? Szegény gyereknek abból fog állni a kamasz kora, hogy harcol a zsörtölődős öreg anyjával, akinek soha semmi sem lesz jó, mert fogalma sincs, hogy milyen a 'fiatalok' élete :D

Nyilván vannak kivételek, akik csak és kizárólag akkor tudják ezt a dolgot egyéb gondok miatt megvalósítani (pld. egészség), itt most nem is róluk van szó.

Aki meg annyira remeg a karrierért, hogy építeni kell 40+ éves koráig az meg már azért se vállaljon, mert a baba betölti a fél évet és már megy is a bölcsibe, mert a munka az első. (Nem egy ilyet láttam).

És akkor ezt a választ is lehet lepontozni :D

2021. szept. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
Én nem pontozom le azokat akik korán szülnek, én 30 körül tettem. Viszont 45-ig simán szülnék még, ha szeretnék. Ezek a buta elméletek ezzel kapcsolatban akkora baromságok. Mindkettőnek megvan az előnye meg a hátránya, ennyi.
2021. szept. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!