Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány évesen ideális a gyerekvá...

Hány évesen ideális a gyerekvállalás?

Figyelt kérdés

2021. szept. 10. 03:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%

Kilences, 25 és 38 év között egy iskolányi gyereket lehet szülni. Nem értem miért kell az extremitásokban gondolkozni. Pont hogy egyik sem ideális.


25-30 év között tartom ideálisnak. Biológiailag ez még egyáltalán nem öreg, és lehet építeni stabil egzisztenciát, személyiséget, párkapcsolatot addigra.

2021. szept. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ha lelkileg készen állsz, 25 és 32 között.

Én az első szexuális együttlétemmel is vártam mert nem éreztem készen magam,aztán a babával is vártam, most vagyok 26,és terhes vagyok, már készen érzem magam :) és így a legjobb

2021. szept. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%

Ahány évesen te


- lelkileg megértél, vágysz rá, készen állsz

- testileg kifejlett, felnőtt korú, egészséges vagy

- biztos párkapcsolatban vagy, a családalapítást mindketten akarjátok

- biztos anyagi körülmények közt vagytok, van munkátok, gyerekeket el tudjátok majd látni, fedél lesz fejük fölött, nem lesz gond a köv. min. 20 évben megvenni neki ami kell

- tudod vállalni, hogy otthon maradsz a babával, nem áll már előtted vizsga, házépítés, stb. vagy biztos segítséged van, ha kell


Ahány nő, annyiféle korban jön el számára ez az idő! Ha az első pont pipa, akkor igyekezz a többit is rendbe rakni, s jó lesz minden.

2021. szept. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
59%

Amikor lelkileg készen vagy rá. Ez mindenkinél más. Illetve attól is függ hogy ki mikor találja meg a megfelelő partnert hozzá.

Van aki már 20 éves korában megtalálja de olyan is van aki csak 35-40 éves koráig találja meg a párját.

2021. szept. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
15%
hak özépiskoal után dolgozol attol 20 éveskortol-59 éves korig amig menopauza sl és változokro benem üt.valakinek 14-15-17 évesen is jo elsőt szülni
2021. szept. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%
30-32-34 évesen lettem apuka. Nem bántam volna ha előbb de így sikerült. Feleségem 28-30-32.
2021. szept. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
92%

Valahogy mindig ide esik ezek és a hasonló kérdések alá egy-két 18 éves, aki nem a szülei nyakára szültek (pasi nyakára).... Esküvőt se szülők fizették, gondolom.


Akkor ideális, amikor a pár tagjai közösen akarják azt a gyereket.

2021. szept. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
71%
25-35
2021. szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég sok "összetevős", bár lehet, hogy kicsit túl gondolom. :)

Mi a férjemmel megvártuk, amíg mindketten készen állunk, úgymond kiszórakoztuk magunkat( programok, koncert, utazás). Persze gyerekkel is lehet, de az már családként nem kettesben.

Illetve attól is függ ki hogy áll egzisztenciálisan. Rendezetlen anyagi helyzetben, munka nélkül, rendezett lakhatás nélkül tuti nem vállaltunk volna babát még.

A férjem 31, én 28 vagyok.

2021. szept. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!