Nagyobb magzat?

Figyelt kérdés

Sziasztok 32 hetes uhn 34 hetinek mertek a babamat ilyenkor nagyobb baba lesz vagy hamarabb is fog jonni ?

Jelenleg most vagyok 34 hetes egy hete magan dokim mar 35 hetinek merte akkor most mar 36 lehet ?

Majd 7en megyek hozza addig nem ....!

Akkora leszek hivatalosan 36 hetes es akkkr lesz az elso nst is . Szemmel lathatoan lejebb ment a hasam is menni alig tudok szur a huvelyem par meter utan .... kezem labam is kezd dagadni estere . Elozo terhessegemnel ilyen nem volt vagyis mar a 36-37 hettol. Kisfiam 37+5 napra lett meg . Most is szamolhatok hogy ugy jon a baba szinten fiut varok . Koszi


2021. szept. 23. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak nagyobb, mint az átlag.. vagy nagyobbnak mérik ( elég nagy a tévedés lehetősége)


A 12. Heti uh a mérvadó a magzat korát tekintve.

2021. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is egy héttel nagyobbnak mérték mindig, 41 hétre született abszolút nem volt nagy mivel 3100g és 52 centi. Minden orvos azt mondta az uh alapján hogy nagy lesz végül kiderült hogy csak a hosszú lába illetve talpa miatt mérte nagynak a gép😅
2021. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
12 hetin 8 nappal volt nagyobb mostanra meg 2hettel mar .
2021. szept. 23. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Mekkorànak mérték a babát? Nekem is azt mondta a 32 hetesen, hogy 2-3 héttel nagyobb. Most vagyok 35 hetes, most a heteket nem mondta mennyivel, de szép nagy baba azt mondta. Amúgy ez becslés. Van akinek eltaláljàk, van hogy sokat téved.
2021. szept. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem meg pont kisebbnek mérték.

Az orvos azt mondta ilyenkor már a genetika is szerepet játszik.

Születhet baba 2500 illetve 4000grammal is a a 40.hètre.

2021. szept. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!