Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak be vagytok oltva?

Kismamak be vagytok oltva?

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 13:15
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
48%

“Az orvosod nem oltáspárti, hanem tanult szakember.”



Minden orvos azt mondja hogy az oltás jó és kell!

2021. szept. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
86%
Igen.
2021. szept. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
53%
Biztos nem fogok egy olyan anyagot beadatni, aminek még hosszú évek, mire kiderül mik a mellékhatásai. HA kiderülnek egyáltalán.
2021. szept. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
41%
Mondom: tanulni, tanulni. Nem ártana, mielőtt szülők leszünk!
2021. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
69%
Meg tájékozódni sem.
2021. szept. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
80%
Igen
2021. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
68%
Be vagyok. Terhesség előtt oltattam, de terhesen is oltatnék.
2021. szept. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
64%
Több ismerősöm terhesen adatta be és gyönyörű, egészséges babáik lettek. Engem azzal győztek meg, hogy jobb beoltatni magunkat minthogy elkapjuk a Covidot. Lehet, hogy sok ember sima náthaként élte meg, de sokan még most is nyögik az utótüneteket, ha egyáltalán megmaradtak. Nőgyógyászat dolgozó ismerősöm szerint pedig több volt az elmúlt időszakban a vetélés, mint valaha.
2021. szept. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
72%

Be vagyok oltva, terhesség alatt kaptam meg mindkét adagot.

Rendben vagyunk.

Én mondjuk egy percet sem gondolkoztam, egy kolléganőm terhesen halt meg covidban a kisbabájával együtt, nekem az elég lökést adott.


Az orvosod nem oltáspárti, hanem olyan szakember aki tudja mi az oltás, mi van benne.


Nézz utána az oltás összetevőinek, tájékozódj. Magáról az oltás rendszerről se árt, a többi, jelenleg gyerekeknek adott oltás is ugyanígy kezdte, ugyanúgy élő gyerekeken tesztelték, na mindegy nem részletezem, komolyan olvass utána, dr Kemenes Gábor munkásságát keresd esetleg, javasolnék rengeteg tanulmányt, de a legtöbb angol nyelven van, ha magyarul se sikerül akkor nemtom...

Nagyon sok terhes nővel tesztelték, nem lett probléma, én nem aggódnék a helyedben, nem hiszem hogy lesznek komoly hosszútávú mellékhatások, mik is lehetnének?

2021. szept. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
66%
Mindenki maga döcnse el,hogy beoltatja magát vagy sem.szülés után is még beoltahatod magad
2021. szept. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!