Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak be vagytok oltva?

Kismamak be vagytok oltva?

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 13:15
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
68%

31-es gratulálok 😊

Amúgy sok a tiédhez hasonló történetet is olvastam már 🙂 30-as voltam

2021. szept. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
89%
Hát, kisanyám, itt ha valaki, akkor te vagy lenéző. Szóval mindenki, aki másként vélekedik, az "egyszerű ember", és te vagy egyedül gőzmozdony. Értem én...
2021. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
85%

Beoltattam magam mielőtt teherbe estem. Kivártuk a két hónapot is utána, aztán első nekifutásra összejött úgy, hogy előtte egy évig próbálkoztunk.

Nincs bajom az oltással, de én őszintén szólva várandósan valószínű nem vállalnám be. Ettől függetlenül mindenkinek szíve joga eldönteni mit tesz, szerintem egyik opció sem elítelendő és mindkét oldal érthető.

2021. szept. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Nem
2021. szept. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
87%
Igen. 12 és 18 hetesen kaptam Pfizert. Minden ok, lassan szülök. Több orvostól tájékozódtam, mind azt mondta, biztonságos és mindenképp adassam be. Elkapni a covidot legyengült immunrendszerrel kismamakènt sokkal veszélyesebbnek tartotta az összes megkérdezett doki.
2021. szept. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
83%
A TE lenéző hozzászólásaid is jelentve lettek. Csakhogy ha már papolsz, mutass példát legalább ;)
2021. szept. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
61%
Szputnyikkal oltattam magam még tavasszal. Aztán júniusban megfogant a babánk. PCOM, IRm és pajzsmirigy alul működésem van, plusz marha nagy túlsúly. Lehet hülyén hangzik, de szerintem az oltás miatt sikerült a baba elsőre. Oltás előtt mi is próbálkoztunk már 2 éve, de utána egyből összejött.
2021. szept. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván az oltás után elsőre
2021. szept. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!