Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak be vagytok oltva?

Kismamak be vagytok oltva?

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 13:15
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

Amerikai tanulmányokat olvastam az oltásról ;)

Nem kell a másikat lenézni

Attól még nem leszek rossz anya hogy utána járok a dolgoknak

Vagy jaaa te pont amiatt tartasz kedves egyik válaszoló mert te is tanulmányokat olvastál csak az ellentétes érvekről?

2021. szept. 25. 16:47
 22/38 A kérdező kommentje:
Ezt a témát jól -körbe jártam itt most az érdekel hogy egyszerű emberek mit gondolnak
2021. szept. 25. 16:51
 23/38 anonim ***** válasza:
Oltás párti minden háziorvos nődoki,valaki kismamára bizza oltat vagy sem
2021. szept. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, veled is csak eggyel többen vagyunk...
2021. szept. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Jelentek minden olyan választ aki lenéző:*
2021. szept. 25. 17:00
 26/38 anonim ***** válasza:
81%

Beoltattam magam. 8 hetes voltam, mikor elkaptam a covidot. Akkor halt meg a városban két kismama. A babákat császárral megmentették, de ki tudja mit okozott az oxigénhiány és a koraszülés...

Amint lehetett, beadattam mindkettőt. Ha csak annyit ér, hogy enyhébb lefolyása lesz, ha megint benyelem, az is jobb a semminél. Az orvosom is javasolta, de nem volt mérvadó a véleménye. A saját tapasztalatom épp elég volt.

Most 31 hetes vagyok, minden rendben a picivel. Szépen fejlődik.

2021. szept. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
70%

Először azt hittem, hogy egyszerűen kíváncsi vagy, hogy milyen arányban oltottak q gyakorizó kismamák, de a hiv vírus van a bilgéc féle oltásban szöveged után rájöttem, hogy csak te vagy túl egyszerű.

Én olttattam, pont akkor lett ajánlott az első, amikor 14 hetes terhes voltam, a másodikat kb 18-19 hetesen kaptam, minden rendben van velünk.

2021. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
78%
Mi most próbálkozunk és elég nehezen akar osszejonni így én most nem szeretnék kockáztatni hogy osszezavarja a ciklusomat. Átestem a covidon fél éve enyhe tünetekkel. Férjem nem kapta el tőlem, oltatott. Ha december 31-ig nem jön össze akkor bevállalom. Már ha addig nem lesz kötelező... Mmint munkahelyem miatt. Várandósság alatt én nem szeretnék oltatni. Ez az én álláspontom saját magamra nézve. Aki másképp gondolja azt sem ítélem el. Bízom benne hogy akik akkor oltatnak ne legyen semmi bajuk!
2021. szept. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
89%

Még terhesség előtt beoltattam magam (januárban, eü. dolgozóként), még úgy is, hogy a 13. beültetésünkre készültünk.

Rengeteg tanulmányt olvastam szakmai(!) oldalakon, amelyek alapján eloszlottak a félelmeim az oltás-meddőség álhírek kapcsán; és milyen jól tettem: 1,5 hónappal az oltás után, a 13. lombikunk megkezdését követően, egyszer csak kiderült, hogy spontán terhes lettem, 11 év meddőség után, két elzáródott petevezetővel...

6 hét múlva megszületik a babánk.

2021. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Linkeld már légyszi azt a tanulmányt, amiben a hivről beszélnek...
2021. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!