Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasi uhnak mi a menete?

Hasi uhnak mi a menete?

Figyelt kérdés

Először messziről megmutatja a petezsakot

Utána ranagyit és megnézi mi van benne?

Gondolom ha nem nagyit rá akkor nem látja ilyen kis mm-es nagyságba van e benne valami

De hogy nagyit rá?


2021. okt. 3. 14:31
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

De ettől még érdekel más véleménye

Lehet én tudom rosszul

2021. okt. 3. 15:48
 12/28 anonim ***** válasza:
85%
Te tudod. 6 hetes terhességet hasival nézni egy nyugdíjassal, végülis egyfajta program, tényleg, de én nem alapoznék erre semmit.
2021. okt. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

De attól még hogy már idős régen se volt csak hasi uh

És ő akkor aztán elég sokat látott már

2021. okt. 3. 15:57
 14/28 A kérdező kommentje:
Vagy akkor régen a 12. Hétig nem tudtak a kismamak semmit?
2021. okt. 3. 16:01
 15/28 A kérdező kommentje:
Raadasul ezen az oldalon is hurrogtak már le kismamát aki reménykedett hogy hasi uh 7 hetesen már látni kell mindent
2021. okt. 3. 16:04
 16/28 anonim ***** válasza:

Bocsi de én írtam azt a kérdést amire gondol :)

Sorry ha miattam zaklat

2021. okt. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
66%
Persze, mehetsz még egy korosztállyal idősebbhez is, akinek csak a két keze van. Anyáméknál még UH se volt, az is jó lesz neked! Csak aztán ne sírj, ha nem veszik észre, hogy méhen kívüli időben! Hiszen a fontos, hogy aranyos legyen és barát-rokon-sógor-koma, nem az, hogy megfelelően felszerelt és naprakész orvos. Mi van ma itt az anyákkal? Egyik a gyakorin szavaztatja meg, szedje-e az orvosa által javasolt gyógyszert, a másik meg a sötét középkorba megy vissza, mert a papi szimpatikusabb, mint egy doki a 21. századból... Mi bajotok van???
2021. okt. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Írtam hogy el fogok menni másik dokihoz

De érdekelt hasi uhn mi állapítható meg

Egy nagyon tapasztalt dokiról beszelünk nem komáról

Most már tényleg menj innen légyszíves mert jelentem

2021. okt. 3. 16:38
 19/28 anonim ***** válasza:

Az hogy mit lehet látni az az UH gép minőségétől függ.. én 6+0-án voltam egy terhességi ultrahang központban egy szonografusnál aki először ránézett hasi UH-n és látszott már úgy is az embryo és a szívverés is, ezután folyatta hüvelyi UH-val, amivel pedig még jobban látszott minden.

Ugyanazon a napon voltam egy rendelőben, ahol csak ilyen hordozható ultrahang gép volt, ami nem felel meg a szabványnak. Hiába volt hüvelyi UH, kevesebb látszott mint a másik helyen a hasin… embryo sejthető, szívverés nem volt látható.


Nagyítás nincs, egyből látszik a petezsák, embryo stb

2021. okt. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
81%

Az a baj, hogy először engem küldtél el, de másodszorra nem. Szóval nem vagyok egyedül a véleményemmel. Nagyon kedvesen és normálisan szoktam itt értelmes kérdésekre válaszolni, úgyhogy lehet hogy NEKED nincs szükséged itt rám. Én is mondhatom, hogy nekem meg nincs szükségem arra, hogy 6 féle kérdést olvassak ugyanarról a sztoriról. Vagy legalább 4-en vagytok, aki pont ugyanakkor pont ugyanúgy járt és még az írásképe is ugyanolyan... simán bennevan. :) Én ezt elfogadom, te is fogadd el, hogy ilyen kérdésekre mindenféle válasz érkezni fog.

Mindenesetre én kívánom, hogy minden rendben legyen, de az egyetlen értelmes, amit tehetsz az az, amit már legalább 5-en megfogalmaztunk. Keress egy normális, modern felszereléssel és eszközökkel rendelkező szülész-nőgyógyászt és konzultálj vele!

2021. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!