Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hetes kombinált tesztem...

Edinasz kérdése:

12hetes kombinált tesztem 1:18 ra Downra.A genetikai UH részén minden okés, semmi nem utal bajra. 36eves vagyok. Sokan jártatok így? Vagy hasonlóan?

Figyelt kérdés
Tegnap jött a kombinált teszt eredménye, és még aznap meg is csináltattam a Nifty DNS tesztet. Ennyit tudok tenni, és várakozni, egy hetet, ami idegörlő. Olyanok írjanak légyszi, akik rossz véreredménnyel, jó UH eredménnyel egészséges babát szültek. Kérlek ne offolj, nagyon nehéz így is. Minden rendben lehet?

2021. okt. 8. 16:39
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Medves 18!

Mar irtam par adatot fentebb. 12+1napon vizsgáltak. Ülomagassag 6.2 cm volt, papp-a=0.355 mom, hcg=3.2 mom és 1:18as aranyt irtak. Es mint irtam, hal istennek a DNS teszt alapjan teljesen egeszséges! Nem is értem mire volt ez a nagy kockázati érték, mert csak a hormonszintek nem voltak tokeletesek. A papp-a, kulfoldi also határértéke 0.4mom...csak mert annyira ráértem a 12 bap aggodas alatt 😊 a hcg meg a terhesseg elejen kapott progeszteron kuptol lehetett magasabb, amit nem konkret problemára, csak megelőzés keppen irtak fel... De persze nem mondtak, hogy ez a hcg szintet is emelheti... A kombinaltat mindenki felejtse el! Heteket tehet tonkre a kismamának!

2021. okt. 27. 06:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!