Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 évesen terhes vagyok, mit...

20 évesen terhes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Exemmel lefeküdtem 1 hónappal ezelőtt. Vele amúgy is érdekes jelenleg a viszonyunk, de a lényeg, hogy nem vagyunk együtt. Teherbeestem, és nem tudom mit tegyek. A családom támogat, a munkám is egész jó, mellette egyéni vállalkozóként elkezdtem otthonról külföldre dolgozni, szóval az anyagiak most a legkevesebbek. Nem így terveztem. Exem egy nagyon jó ember, de kijelentette régebben, hogy neki nagyon fontos, hogy házasságból szülessen a baba és úgy, hogy tervezett legyen. Félek ,hogy most azt hiszi ezzel akarom megfogni, átvertem őt és egy életre megutál. Nem szeretnék csak emiatt vele lenni és nem akarom ,hogy kényszerítve érezze magát. Én nem várok tőle semmit, az én nevemen lenne a baba és az anyagiakat is megoldom nélküle. Nem fogok hazudni, nagyon szeretném ezt a babát, gondolni sem bírok az abortuszra, de félek, hogy még nagyon gyerek vagyok hozzá. Mit tegyek? Elmondjam az exemnek egyáltalán? Kétségbe vagyok esve.
2021. okt. 21. 13:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sok boldogságot.

Ő is jó apa lesz. :))

2021. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm szintén 20 évesen lett terhes, egy hasonló kapcsolata volt, mint a tied. Vacillált, hogy megtartsa-e a babát. Ő rosszabb helyzetben volt, nem volt még keresete, anyjáékkal élt, a pasi egy gyökér volt.

Végül megtartotta a babát. Épp tegnap mondta, hogy élete legjobb döntése volt, és a lánya a legfontosabb neki.

2021. okt. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az anyagiakat ne utasítás vissza. Az nem a te pénzed, hanem a gyereké. Ha nem akarsz belőle költeni akkor rakd félre egy számlára, és megkapja ha nagykorú lesz.
2021. okt. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Születhet még házasságból gyereke, van még pár hónapja megkérdezni a kezed, és egy szűk esküvőt tudtok szervezni :D
2021. okt. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!