Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második trimeszteri rosszullét...

Második trimeszteri rosszullétek és tünetekre lennék kiváncsi, nektek mi keserítette meg a 2. Trimesztert?

Figyelt kérdés
Én 22. Hetes vagyok. Minden héten kb 3 napig érzem ahogy a gyerek tolja ki a hasam, és olyan mintha tele lennék kajával. Ezenkivűl úgy érzem hogy annak ellenére hogy átlagosan eszem, lehet gyanús a terhességi cukorbetegség. Majd a 24. héten kell menjek mérésre, viszont pár napja érzem hogy szédülök, olyan érzésem van mintha magas lenne a cukrom. Csak nem értem mitől, mikor tök átlagosan eszek. Egyébkent 7 kiló plusz van rajtam eddig, ami csak a mellemen és a hasamon látszik. A mellem azörnyen nehéz és nagy. Ezenkivűl néha légszomj. Nektek???

#rosszullét #2. Trimesztee #Terhes diabétesz
2021. dec. 24. 17:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
18 hetes vagyok, folyamatos orrdugulás, orrfolyás, puffadás, mellette minden éjjel pontban 3kor felkelek, nem tudok vissza aludni, aztán 6 fele tudnák de kell menni dolgozni. Olyan érzésem van egész nap mintha fellennék fújva és mindjárt kihasadok, evés után furcsa íz van a számban, főleg ha édeset eszek, gyanakszok a cukorbetegségre. A derekam folyamatosan fáj de csak a jobb fele. Nekem nem jobb ez a második trimeszter, igaz az elsőbe hányinger, hányás volt, de most több kellemetlen tünetem van. Ma pl úgy keltem mintha egész éjjel ittam volna, csak az ételen jár az eszem. Nektek is változott az arcotok? Úgy értem a formája? Nem híztam sokat s azt is a hasamra, derekamra, és az arcomra.
2021. dec. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
10es bizony😂 4-5-9es vagyok. Rajottem még valamire, a nem alvás.. Vagy állandóan pisilni járok vagy csak simán egyszerűen nem vagyok álmos és bámulom a plafont, vagy ugye a lab gorcsok, ma éjjel már sírtam a tehetetlenségtol... Egyre zombibb vagyok emiatt és akkor még nincs is ugye gyerek.. Nekem is sokkal rosszabb a második trimeszter, leszamitva a hanyingert az elsőben 😔
2021. dec. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!