Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhesek...

Veszélyeztetett terhesek megkaphatják a covid oltást? Vagy ők "mentességet" élveznek? Van valamiféle igazolás amit a doki ad ki a mentességről?

Figyelt kérdés

Nem vitaindítóként írom ki ezt a kérdést és nem is szeretném ha más irányba mennének a válaszok. Csak a kérdésemre szeretnék egyértelmű választ kapni, aki esetleg tudja pontosan ezeket.


A válaszokat előre is köszönöm!



2022. jan. 3. 16:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
45%

A saját "tapasztalatod" egy olyan indoklást taetalmaz, ami hamis és félrevezeti azt, aki esetleg hasonló cipőben jár. A megfogalmazásod ugyanis azt sugallja, hogy vérhígító mellett nem kaphat oltást, holott ez fas. ág.

Ezért nem szimplán nem hasznos, hanem káros a hozzászólásod.

2022. jan. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
54%
Akkor menj vissza általános iskola 3. osztályba szövegértést tanulni, mert ott ennél bonyolultabb olvasmányokat kell értelmezni. Lehet, hogy neked ezt "sugallja", mert h.lye vagy, de még csak hasonló sincs benne. Az orvos meg egyébként sem az én Gyakorin írt véleményem alapján döntene, szóval lehiggadhatsz.
2022. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
12%
Most vagyok 30 hetes terhes. 12 éve van illetve születésem óta van 2 autoimmun betegségem. A súlyosabb 5 éve tünetmentes, de mivel fennállt a veszélye annak, hogy az oltástól ismét tüneteim lesznek, így nem adattam be egyet sem, hiszen babát terveztem, ami a gyógyszeres kezelés alatt tilos! Terhesen feltettem a kérdést a háziorvosomnak, hogy javasolja-e az oltást kismamaként( a betegségem terhesség alatt tünetmentes), egyértelműen nem javasolta, sőt teljesen elutasító volt ezzel kapcsolatban, de mivel figyelmeztetett is minden veszélyre, így én a terhesség alatti táppénzt választottam. Szerintem ha felmerül, hogy vki nem oltható, ez a legjobb megoldás. Ha a kismama megfertőződik, nincs oltva, és veszélybekerül az élete, vagy a babáé, hiába mutogatja a papírt hogy nem oltható, az már nem lesz vigasz.
2022. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

"de mivel fennállt a veszélye annak, hogy az oltástól ismét tüneteim lesznek"


Ki mondta?

Millió autoimmun beteg megkapta már, kifejezetten javasolt nekik az oltás.

2022. jan. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!