Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy barátnőm nem akar gyereket...

Egy barátnőm nem akar gyereket, igaza van?

Figyelt kérdés

40 éves, 146 cm magas, 85 kg, szellemi fogyatékos, pszichiátriai gyógyszereket szed (nyolc fajta), cukros, anyagi helyzete siralmas.

Magzati alkohol szindrómával született. Nem biztos még a döntésében. Egyedül a pénz hiánya miatt nem vállalná.


Kockázatos lenne így Számára?



2022. jan. 12. 17:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő nem akar, nem mindegy, szerintem igaza van-e?

Egyébként teljesen igaza van, szabadon dönthet, és nem kell senkinek egyet értenie ezzel.

2022. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Mi az, hogy iagaza van-e? Ha nem akar gyereket, akkor nem akar. Pont. Ennek semmi köze sincs ahhoz, hogy kockázatos-e számára.
2022. jan. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Erősen javallott szerintem, hogy ne vállaljon gyereket.
2022. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Persze, hogy igaza van, hiszen joga van hozzá, hogy eldöntse, akar-e vagy sem. Mégis milyen kérdés ez?
2022. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

Mit akarsz ebből kihozni? Szerinted neki szülnie kellene?

Egy csomó okot felsoroltál, ami nehezítheti a teherbeesést, a fogyatékossága, pszichés problémái, anyagi helyzete egy gyerek felnevelését. Maga az, ha valaki nem vágyik rá is bőven elég ok, hogy ne szüljön.

2022. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Persze hogy igaza van. Pénz hiányában én sem vállalnék gyereket. Nem szeretném hogy a gyerekem hiányt szenvedjen valamibe. De én akkor sem vállalnék gyereket ha ilyen egészségi problémáim lennének. Lehetséges hogy a gyerek is örökölje és nem szeretném hogy egy betegségel szenvedjen egy életig.
2022. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Egyik legnormálisabb kommentszekció! Köszönöm! ^^
2022. jan. 12. 18:50
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Már csak a fő kérdés elég az igaza van válaszhoz
2022. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen állapotban én sem vállalnék.ennyi

Túlsúlyos is,fogyatékos is,gyógyszereket is szed ami nem tic tac eleve ilyen gyógyszerekkel öngyilkosság volna teherbeesni hacsak nem egy beteg torzszülöttet szeretne és még pénze sincs és 40 éves már

Ezek az érvek amik abszolút ellenjavalltá is teszik neki a teherbeesést

Mégsem annyira fogyatékos ha ezeket képes belátni,okos döntés hogy nem akar szülni

2022. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nagyon jólnevelt hölgy.
2022. jan. 12. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!