Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy anyuka nem jár nst-re 40+ hetesen mert neki az kényelmetlen? Az indítást is visszautasítja amit 41 hetesen csinálnának neki.

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 17:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/121 anonim ***** válasza:
64%
a bekakil a vízbe nem azért van mert betölti a 41 hetet est azt egy ctgvel nem is tudják megállapítani
2022. jan. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/121 anonim ***** válasza:
13%
Én repedtem és sokkal jobb volt mint a gátmetszés. Pedig vákummal szültem. Szülésznők, orvosok is azt mondták jobb a repedés. Két napig vajúdtam kétszer volt méhszájvizsgálatom, kifejezetten tiltják a gyakori vizsgálatot. Javasoltak a 41+3 napon az indítást, mondtam hogy szeretnék várni és tiszteletben tartották. 42. Héten azonnal elfogadtam az indítást. Oxitocin rutinszerű adása káros mind az anya mind a baba számára. Nekem ne magyarázz mert átéltem ezeket, igaz nem otthon, hanem egy olyan országban ahol nem csak egy húsdarab vagyok az orvosnak.
2022. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/121 anonim ***** válasza:
95%

32!

Én is repedtem első szülésemnél, szülés után azonnal műtőbe kerültem, annyi vért vesztettem hogy pótolni kellett. Maradjunk annyiban hogy nekem senki nem merte azt mondani hogy jobb a repedés ;)

2022. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/121 anonim ***** válasza:
93%
Vedd már észre magad, le vagy pontozva, senki nem ért egyet veled
2022. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/121 anonim ***** válasza:
18%

Jaj biztos érdekel hogy a sok picsa lepontoz. :D aztán sírtok rítok mert évekig vizelettartási problémáitok, hüvelysüllyedés meg a jó isten tudja mi bajotok van, de elsőre benyaltok mindent amit a professzor úr mond.


33. Arról nem én tehetek, hogy nyilván szakszerűtlenül láttak el. Érdekes itt tudnak szülni a nők gátmetszés nélkül, csak otthon nem.

2022. jan. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/121 anonim ***** válasza:
87%

Akkor is merész,ez a hölgy,akiről szó van,remélem valaki belinkeli neki ezt a kérdést,és megmutatja ezt

Én biztos már be lennék tojva

Az első terhességemnél, a baba 40+5 napján belekakilt a vizbe

Ha aznap nem megyek be,akkor nem élne a kisfiam,inditottak,gond nélkül megszületett,kapott antibiotikumot


Barátnőm már nem volt ilyen szerencsés,2 éve jár emiatt szakemberhez,nem is akarnak gyermeket,mert magát okolja,ami érthető,hisz ő volt a hibás

Ő is elutasította az indítást,hallani sem akart róla,rá 2 napra már nem volt szívhangja a babának,meghalt

Ha elfogadja,már 2 éves lenne a gyermeke,ezt feldolgozni nem olyan egyszerű,sőt szerintem feldolgozhatatlan,akit ugy vártak,9 hónapon keresztül,a saját egyéni döntése miatt halt meg

Érthetetlen,és az a baj,hogy egyre több ilyen van,mert az anyukák a sok internetes olvasgatás után azt hiszik,hogy már a diploma a kezükben van

Pedig akár 1,vagy 2,3 gyermek,egy anyukának igenis szüksége van az orvosi konzultációra,hogy figyelemmel kisérjék a baba egészségügyi állapotát

2022. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/121 A kérdező kommentje:

Ó már látta a kisasszony a kérdést. Csinált róla vidit. 😂 Híres vagyok😂😂

Amúgy tiktokon is sokan leírták neki hogy ebből bizony baj lehet. Nem érdekli. Ő okos😂

2022. jan. 22. 16:57
 38/121 anonim ***** válasza:
71%
Mit várunk olyantól, aki a macskáját figyeli, hogy mikor jön a baba 🤦‍♀️ Megértem, hogy nem szivesen ül az ember órákat a kórházban így a vége felé (meg amúgy sem), de azt is meg kellene érteni, hogy ezekre a vizsgálatokra a kismamák és a babák érdekében van szükség, nem brahiból csinálják.
2022. jan. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/121 anonim ***** válasza:
30%

Emberek!!! Én azt mondom nektek,hogy ooo a babát orvosi utasításra nem akarjaaa megszulni és kész!! O megmondja az orvos helyett a tutit. Neki csak ez egy nepszerusitem magam és mindenki csinaljon így, bereljen otthoni nst-t 10 ezer Ft-ert.. ha 120.adik hetre szul akkor annyira. O élete. Majd meglatjatok, ne legyen igazam de a reklambol nehogy balul süljön ki.. ugyanúgy ezzel produkalja az mlm-ceget ha ezt o tette fel

Ezt a kérdést egyáltalán ?És ti meg nepszerusititek (velem együtt) hogy itt vitatkoztok valkivel,aki talán ez a lány talán nem… nem érdemes vitatkoznii…😅😅😅 lehet lepontoznii :) u.irat itt már mindenki tapasztalta hogy milyen a szülés aki meg nem az majd megtudja hogy nem rohoges,vicc…. Hanem baromira szornyuuuuu és rossz és fájdalmas es fájdalmas es meg fajdalmasabbbbbb es nehéz és fájdalmas dolog.. majd a szuloszobabol jelentkezzen ez a valaki hogy mi lett vele mert már komolyan erdekel.. Ez csak arra megy ki h otthoni nst 10 ezer per nap.. vicccccc

2022. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/121 anonim ***** válasza:
80%

Direkt megnéztem a videóit,köszönöm,elég volt belőle,nem egy az értékrendünk


Erre a hölgyre tényleg valaki kiváncsi a Tik-tokon?

Az eszem megáll, hogy milyen világban élünk?

Egy értelmes mondatot nem tud elmondani,a videói össze vannak vágva,nem is értem mi az inspiráló benne?

Nagyon szeret a középpontban lenni,beképzelt is,azt hiszi,hogy okos,pedig az,hogy sok pénze van az nem egyenlő azzal,hogy okos is,megy a reklámozás,valamiből meg kell élni,ezt értem is,de nem kéne ennyit szerepelnie


Foglalkozzon inkább a gyermekével..mig nem lesz baj,mert az ilyenekből az szokott lenni,sajnos

Nem ezt kívánom,de ha egy anyuka igy fogja fel,és nem hallgat senkire...akkor mit lehet tenni? Semmit

Utána meg sír

Annak a gyermeknek,kint kéne már lenni

2022. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!