Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy anyuka nem jár nst-re 40+ hetesen mert neki az kényelmetlen? Az indítást is visszautasítja amit 41 hetesen csinálnának neki.

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 17:33
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/121 anonim ***** válasza:
76%

Undorító amit csinál,ahogy irták elöttem,hányás kerülget

Unszimpatikus nagyon,veri magát,de mire?!

A Jó Isten segítsen meg,hogy ne legyen semmi baj,drága Cintike

2022. jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/121 anonim ***** válasza:
65%
Annyira megérdemelné, ha elvennék ezt a babát tőle veszélyeztetésért. Kolen baba… Jesszus, szegényt így elnevezni.
2022. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/121 anonim ***** válasza:
82%
Sziasztok. Mondjak valamit? 24/l Nagyon szegény embernek tartom magam anyagilag!!!! 3x veteltem el 12 hét előtt. Amikor megtudtam h terhes vagyok ismét,minden orvost bejártam,hogy tudjam hogy rendben van a baba. Nem magánban,hanem kórházban mert annyi pénzem nem volt,hogy maganba jartam volna valahova. Egyszeri 40 ezer forint volt a genetika,de a többi minden ingyenes volt. Nos,nekem a sima állami korhaz is megfelelt,hisz nem voltak velem bunkók mivel én sem voltam veluk az. Szerintem aki bunkonak tart valakit,annak is van oka! Akinek nincs pénze ilyen gepekre,nst,stb azzal mi a helyzet? Ugyanúgy megszul.. és csendben,reklamok nélkül orul a helyzetnek.. nem igazán tartom ezt a nőt normálisnak már csak amiatt ahogyan elképzel valamit,ami még nem történt meg vele.. Mit ér valaki a sok penzzel? Magamutogatassal? Közülünk mindenki megszult,boldogan,kitartottunk/kitartunk a gyermekunk mellett. Lehetne ezt még firtartni de miert Cintia? Mi ennek az oka,hogy te ezt így kezelés? Egy életet? Hol van ilyenkor a gyámügy? Stb??
2022. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/121 Kitti25 válasza:
80%
Nekem aza véleményem ha ne adj isten valami baja lenne a babánk biztos nem a dokit hibáztatnám hát na Cinti nem akar el menni mert ő annyi kényelmes és inkább a pénz a fontos ám legyen nem az én dolgom ...én nem éreztem meg 39.hetesem hogy megindult a szülés és zavaros a magzatvíz csak NST-derült ki sürgősségi császár lett ! Ígyis ugyszületett a lányom hogy az ágyában ciszta volt de hála istennek semmi maradandó károsodás nem lett 1.osztályos kitűnő tanuló :).
2022. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/121 Kitti25 válasza:
75%
Minek vállalt terhességet kész vicc a nő ...
2022. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/121 anonim ***** válasza:
22%
Én nem ismerem ezt a nőt, de amilyen rosszindulatú, megkeseredett, gonosz emberek vannak itt az nevetséges. Szinte érezni, hogy örülnétek ha baja lenne a babájának. Hányinger. Le lehet pontozni, de ez a sok gonoszság nyomot fog hagyni rajtatok.
2022. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/121 anonim ***** válasza:
82%

#56: A nő meg is érdemelné, de nyilván nem kívánok ilyet egy picinek sem!

Remélem, hogy egészségesen születik a pici baba, de nem érdemli meg ez a Cinti. Nem lesz jó anya, ez lerí róla. Bemutathatja miket vett meg miket tesz meg, de egyik sem a gyermeke érekében van, hanem a lájkokért. Csoda, hogy nem élő közvetítésben fog szülni.

2022. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/121 anonim válasza:
94%
Én azt is kinézem belőle hogy most azért harcosodik ennyire ebben a témában mert megvette azt a gépet és hogy majd hátha lesz még több olyan hülye mint ő és kibérelik tőle azt a hülye gépét. Pénzhajhász nő ezzel a kamu “jaj de boldog vagyok, meg unikornis háton ülök egésznap” dumával. De mit vártunk olyantól aki mások lehuzásából “csinál milliókat”, meg neki mindenki rabszolga akinek tisztességes polgári munkája van.. ah🤷🏽‍♀️ Tanulatlan buta nő lerí róla.
2022. jan. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/121 anonim ***** válasza:
86%
Azért ha annyira jól áll anyagilag nem értem miért szaporítótól vette a cicáját, és még büszkén meséli is a videójában, hihetetlen. Sajnos elég sokan nézik őt, a kelleténél én is többször belefutok a hülyeségeibe, de ezek a szüléssel kapcsolatos dolgai már nem csak szimplán butaságok, hanem veszélyesek is. Nagyon sok ember szörnyen naív és képesek inkább ennek a nőnek hinni,mint az orvosoknak...
2022. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/121 anonim ***** válasza:
85%
nagy kamu hogy otthon azzal a fossal meri h ne menjen be.. hazudozik jobbra balra,eteti a nepet,de annyi biztos hogy nem csipik a korhazban sem. Találkoztam vele párszor már régen a kórházban és nagyon okoskodo,irritalo no. Kiváncsi leszek szülő agyon hogy beszarik e vagy sem,mert ha úgy alakul lehet a beontest sem fogja kérni,mert o maganak ezt elvegzi pet palackbol.. az ilyenek szoktak orditozni a szülő szóban pontosan…
2022. jan. 23. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!