Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes 2napos terhes vagyok....

24 hetes 2napos terhes vagyok. Többi lent. 👇.?.

Figyelt kérdés
5napja voltam uh-án minden rendben volt. De viszont pont azóta kevesebbet mozog főleg 2nap az ami már nagyon lecsőkent a mozgása. De viszont van szívhang hallgatóm mindig meghalgatom vele van hozzá illő alkalmazásom ami méri a pulzus számot 148-160 között van és azt is hallom vele hogy mennyire mocorog. De viszont ebből én semmit nem érzek. Néha néha rúg egy egyet amit érzek és ennyi. Előtte nagyon aktív volt. Volt már így valaki?

2022. jan. 26. 06:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos még most sem. Sőt mintha ma még kevesebbet mozgott volna. Nem tudom lehet bemegyek holnap a kórházba nézzenek rá.
2022. jan. 26. 16:45
 12/17 anonim ***** válasza:
A kórházban sem fognak állandóan 24/7 ctgre vagy uh-ra kötni mert front van és kevesebbet mozog. Van ilyen és lesz is még. Próbálj kicsit lazítani mert ennél már csak cifrább dolgok jönnek amin lehet aggódni, ha megszületik a baba.
2022. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Elsővagyok, majd írj, hogy mi volt, ha bemész!
2022. jan. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
megszültél kérdező?hogy viseletd terhességet?
2022. ápr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
36hetes vagyok még nem szültem meg. Elég rosszul viselem elég erős fejfájásom van ami 3hete alakult ki a vérnyomasom rendben van. Nem tudom mitől lehet. De már nem sok idő van. Remélem szülés után minden visszaláll a normál kerékvágásba.
2022. ápr. 19. 12:46
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Én is 36 hetes vagyok és szintén kb. 3 hete sokat fáj a fejem és a gyomorsav is borzasztóan kínoz. De engem már 2 hét múlva császároznak terhességi cukor miatt. Utána remélem jobb lesz.
2022. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, megkérdezhetem, hogy miért császároznak cukor miatt, ráadásul 38-ik héten? Igaz, hogy diétás cukorbeteg vagyok (terhesség alatt), de eddig 2-ből 2 alkalommal szülhettem természetes úton. Egyiket a kiírt napján, másikat utána 5 nappal, spontán beindulva. Egészséges gyerekeim vannak
2022. ápr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!