Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhesen elmúlik a...

10 hetes terhesen elmúlik a mell fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok lányok

A 10. Hétben járok, és kB 2 napja azt vettem észre, hogy elmúlt a brutális mell fájdalmam és nincs úgy megduzzadva mint eddig, illetve az elviselhetetlen hányingerem is elmúlt, és nagyon ritkán jelentkezik. Ez jelenthet bajt? Másfél éve volt egy terhességem de sajnos missed ab lett a vége, és mikor kiderült hogy nem él a baba, az orvos egyből azt kérdezte, hogy elmúlt e a mell fájdalom mert ha igen akkor az egy jel. Ezt a jelenlegi orvosomnak mondtam és azt mondta hogy ilyet nem lehet mondani mert ez hülyeség. Vizsgálatra kedden megyek. Volt már valaki így? Előre is köszönöm válaszotokat.



2022. febr. 17. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A mostani orvosodnak teljesen igaza van, ez egy hülyeség :D a tünetek jönnek mennek és nem jeleznek egyértelműen problémát.

2019-ben volt missed ab-om, semmi változást nem tapasztaltam, pedig 5-6 hétnél megállt a fejlődés.

Mostani terhességemnél semmi tünetem se volt, màr 28 hetes :)

Jól tetted, hogy orvost váltottál. Vannak ilyen tévhitek, amik bent ragadtak a közhiedelembe teljesen alaptalanul.

2022. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hogy enyhébb lett a mellfájdalom és a hányinger elmúlt egy napra, na de aztán visszatértek durvábban.

Nyugi biztos nincs semmi baj.

2022. febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat❤️❤️ 2 vetélés után sajnos minden nap mikor jobban vagyok annyira idegesít :(
2022. febr. 17. 16:40
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem akkor kezdődött.
2022. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, mintha magamat olvasnám. Én is túl vagyok 1 vetélésen és ugyanennyire megijedtem, hogy hirtelen túl jól vagyok néhány napja (10+6vagyok). Nekem bár mellfeszülés igazán nem volt, de a hányás, hányinger, puffadás, undor elmúlt. Szinte egyik percről a másikra. Rettegtem, sokat sírtam is. Ma voltunk vizsgálaton.. Mondanom sem kell mennyire féltem. Sok rosszat olvastam én is ezekről. DE! Ma minden rendben volt és szépen fejlődő 11 hetes baba van a pocakban! 🥰 Kitartást és minden jót kívánok! 🤞
2022. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Jajjjjj de jo ilyet olvasni, olyan sok erőt ad ez nekem. Teljes szívemből örülök nektek. Legboldogabb babavárást ❤️

Enis sírok, az van az eszembe, hogy miért történik ez velünk. Annyira félek, rettegek. Tudom, hogy a férjem is mennyire szeretne babát, és annyira szeretném neki ezt megadni. :'(

Olyan soká van még kedd :(

2022. febr. 17. 20:15
 7/14 anonim ***** válasza:

Én meg mindenhol azt olvasom hogy a 12.het utan javul minden de nekem most ujra napi szintu hanyas van, pedig volt par het nyugisabb idoszak…

Szerintem ezek a tunetek nem megbizhatoak ilyen szinten. Baratnomnek semmi rosszullete nem volt a terhessege alatt es egeszseges babaja lett idore szuletett.

2022. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én az első 11 hétben nem hánytam, abba is maradt pár napra a hányinger. Aztán utána napokat hánytam végig, ki is száradtam.

Változó.

2022. febr. 18. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.

Nagyon bízom benne, hogy rendben lesz minden Veletek, nagyon szorítok és kérlek kedden, ha lehetséges írj!

A környezetem is nyüstöl folyamatosan, hogy nem szabad nekem sem így állnom hozzá, bízzak magunkban, nem jelent rosszat feltétlenül, de ha az ember túl van akárcsak 1 veszteségen is akkor sajnos minden változás extrán érzékenyen érinti, főleg ha a rosszullét az egyetlen információ, amiből (lehet hogy tévesen), de visszajelzést kap, hogy valami történik. Teljesen megértelek Kérdező, én is ilyen párás vagyok.

Kívánom én is, hogy minden rendben legyen! ❤️

2022. febr. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Mindenképp írok kedden

Bár csak este tudok mert 6 órára megyünk :)

2022. febr. 18. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!