Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhesen elmúlik a...

10 hetes terhesen elmúlik a mell fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok lányok

A 10. Hétben járok, és kB 2 napja azt vettem észre, hogy elmúlt a brutális mell fájdalmam és nincs úgy megduzzadva mint eddig, illetve az elviselhetetlen hányingerem is elmúlt, és nagyon ritkán jelentkezik. Ez jelenthet bajt? Másfél éve volt egy terhességem de sajnos missed ab lett a vége, és mikor kiderült hogy nem él a baba, az orvos egyből azt kérdezte, hogy elmúlt e a mell fájdalom mert ha igen akkor az egy jel. Ezt a jelenlegi orvosomnak mondtam és azt mondta hogy ilyet nem lehet mondani mert ez hülyeség. Vizsgálatra kedden megyek. Volt már valaki így? Előre is köszönöm válaszotokat.



2022. febr. 17. 14:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%
Nekem egyáltalán nem volt semmilyen mellfájdalmam a terhesség során. Nem törvényszerű, hogy legyen..
2022. febr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Minden rendben van ❤️❤️❤️
2022. febr. 22. 18:46
 13/14 anonim ***** válasza:

Jaj de örülök Kérdező! A továbbiakban is nagyon boldog babavárást és jó egészséget Nektek! ❤️

#5

2022. febr. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ❤️❤️❤️❤️❤️
2022. febr. 23. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!