Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket zavarna ha a párotok...

Titeket zavarna ha a párotok anyja ott akarna lenni az egész szülés alatt és a vajúdást is végig szeretné nézni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 18. 08:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
Én biztosan nem engedném. Persze ha valaki olyan viszonyban van vele, és ő azt szeretné, akkor legyen. Ha valaki nem szeretné, nem erőltethetik rá.
2022. febr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%
Engem zavarna, nem is engedném. Amúgy tudtommal egy fő kísérő mehet be, gondolom a párod veled akar lenni.
2022. febr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%
Zavarna,mert nem vagyunk olyan viszonyban. Eszébe sem jutna ilyet kérni egyébként,pont emiatt...
2022. febr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon zavarna. Gondolom ahol ilyen felmerül, ott nagyon jó viszony van. Bár én akkor se akarnám ha a világ legjobb feje lenne az anyósom.
2022. febr. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
66%

Nem zavarna, mert bármit is akar a kedves Mama, úgy is az volna, amit én akarok. Sőt, ha így indítana, az első 6 hétben a kapun sem engedném meg.

Ha egyébként értelmes ember, akkor leülnék beszélgetni vele, hogy gondolja át, mennyire nem normális, amit szeretne.

2022. febr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon szerettem anyosom, es o tamogatott volna abban a szulessel kapcsolatos elkepzelesemben, amiben az elso gyereknel meg a ferjem sem, de meg igy sem ot valasztottam volna segitonek. A szuleskor a legkisebb biztonsagerzetbeli valtozas is oriasi hatassal lehet a szulo no hormonjaira, es igy a szules kimenetelere is, akar le is allhat teljesen a vajudas, ha nem erzi magat biztonsagban. Olyan kiserot erdemes valasztani, aki megadja a biztonsagerzetet. Ha magyar korhazban szulsz, akkor viszont hiaba akar ott lenni, csak egy embert engednek be jelenleg, akit te valasztasz meg. Erdemes az apat valasztani, mert rajtad kivul o az egyetlen, akinek beleszolasa van, ha valamilyen beavatkozast el szeretnetek kerulni.
2022. febr. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
88%

Számomra akinek helye volt a szülésemnél, az a férjem. Ha esetleg ő nem jött volna be, akkor a sajat anyám. Ha ő sem, akkor barátnőm.


Anyósom kb a lista legalján lett volna. Ha egyaltalán felkerült volna a listára.

2022. febr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
67%
Nem zavarna,de nálunk úgysem jöhet be csak egy kísérő ő pedig a párom lesz.Anyukám is szeretne ott lenni,de hát..inkább adtam a nemesebb feladatot: élje túl a fiam azt a pár napot ameddig bent vagyok.1 napot lesz anyósnál,aztán 2-t anyukámnál így senki munka beosztását nem bántjuk,nincs az hogy csak egy valakit kértem meg valamire,és a párom is még otthon elő tud készülni a haza érkezésünkre. :D
2022. febr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
91%
Igen zavarna és nem, nem engedném be. Én korán tisztáztam a családdal, hogy ne tévesszen senki össze a cirkusszal, volt is sértődés - párom nagypapája fel volt háborodva, amiért nem bámulhatja kigúvadt szemekkel, ahogy szoptatok.
2022. febr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Biztos, hogy nem engedném. Születés után a kórházba se szerettem volna, hogy akárki is jöjjön látogatni, nem is lehetett szerencsére, akkor kezdődött a covid mizéria, amikor született a kisfiam.
2022. febr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!