Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket zavarna ha a párotok...

Titeket zavarna ha a párotok anyja ott akarna lenni az egész szülés alatt és a vajúdást is végig szeretné nézni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 18. 08:19
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
86%
Engem zavarna mert csak a férjemre és rám tartozik
2022. febr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
88%
Biztos, hogy nem engedném. Konkrétan semmi köze a szüléshez. Mondjuk én már attól is kivoltam, hogy ha elmentem megszoptatni a babát, akkor neki mindenképpen velünk kellett jönnie a szobába és egy centire kellett néznie az egészet.
2022. febr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
84%
Nem érdekelt volna mit akar, a páromon kívül senki nem lehetett volna ott
2022. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
67%
14es 😂😂😂❤️
2022. febr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
60%

Végignézni nem. Nem moziműsor vagy valóságsó.

Ha ő lenne a felnőtt kísérőm, aki segít, masszíroz stb, akkor igen. De ezt nem ő döntené el, hanem én.

2022. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
84%
Én nagyon szeretem az anyósom, nála csak édesanyámat szeretem jobban. Egy tündéri, angyali nő. Engem nem zavart volna, de csak annyit kértem tőle, hoy legyen ott a váróban az én szüleimmel együtt. A szülőszobán csak a férjem bolt bent velem.
2022. febr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
69%
Isten ments! Engem még az is zavart, hogy a párom ott van.
2022. febr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
85%

Igazából an egy pont amikor minden és mindenki zavar


Mèg anyukámat sem engednèm oda…pedig nagyon szoros a kapcsolatunk

2022. febr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
32%
Én még a második ded gyártásához is meghívnám ezek után :-D
2022. febr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
85%
Szeretem anyósomat, közelebb állunk egymáshoz, mint a saját anyámmal, de azért ilyen intim helyzetben nem érezném komfortosan magam vele. Tudom róla, hogy szeretett volna bent lenni a szülésen, de meg sem említette igazából, mert ismer, és még csak az kellett volna, hogy ott stresszeljen a semmin, miközben én ott szenvedek :D A férjem épp elég volt támogató jelenlétnek, igazából néha még ő is zavart. De az orvos meg a szülésznő is :D Ha tehettem volna, halál egyedül szülök meg valami félhomályos lyukban, de hát 21. század meg biztonság meg minden, szóval legalább ennyi beleszólásom volt, hogy rajtuk kívül más ne legyen ott.
2022. febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!