Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes vàrandós vagyok!Első...

4-5 hetes vàrandós vagyok!Első szerelemgyerek :) Tudnàtok egy két tapasztalatot írni?

Figyelt kérdés

Voltan orvosnal, mar làtszódott a mi kis Pöttyünk az UH-n. De a nemvàrt napjàtól görcsöltem 4 napig! Màra ez elmúlt.Az orvos javaslatàra magneb6 ot szedek napi 3x2-t es pihenésre, fekvésre ítélt, mert pcos vagyos... És sajnos mar veszítettem el babàt.

A magnéziumon kívül szedek még Gravida Optimàt és gynositolst(ezt szedtem a vàrandóssàg előtt is, a doki mondta,hogy érdemes a 12. Hétig)

Maradt az étvàgytalansàg(semmit nem kívànok csak a vizet és a gyümölcsleveket)és a mellfeszülés. De az sem durva módon. Kinél szüntek meg a görcsök pàr nap utàn? És minden rendben volt?

Eddig azon paràztam, hogy miért görcsölök... Most meg azon, hogy miért nem. 🤣

Léégyszi! Nyugtassatok meg! Dokihoz 2 hét múlva megyek vissza :)



2022. márc. 3. 06:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nyugodj meg, minden rendben lesz. Nálam a 6. héten kezdődtek a klasszikus tünetek. Hát az apróbb görcsök előfordulhatnak mindenféle következmény nélkül, hol jönnek, hol mennek, ne aggódj.
2022. márc. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nem lesz.

Nekem is PCOS-em van, az első babánkat mi is elvesztettük, 9 hetesen missed ab lett a vége sajnos. Most viszont már 38 hetes vagyok a kislányunkkal.

En is 3x2 magnéziumot szedtem eleinte, DM saját márkás vitaminját és vasat. Minden eredményem tökéletes lett így.

Könnyű mondani, de próbálj meg nem izgulni,most minden jó lesz. 😉

A tünetek jönnek-mennek az elején és ez teljesen normális.

Írj majd ha újra voltál dokinál. 😊

2022. márc. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
67%
2# missed abot sajnálom, részvétem. 7-8. hetest terhesen lesz szívhang és magzat látható. Magnéziumot szedj, sokat pihenj. Tünetek meg lassan kezdődnek, de ha tüneted sincs sem lesz baj. A hasad fájni fog, mert nő a méhed, hasadon a szalagok nyúlnak.
2022. márc. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Ma töltöttem a 6. hetet. 8 hónapja volt missed abom. Átérzem, hogy miért aggódsz, de próbálj meg nem stresszelni mert kihat a csöppségre. Én még orvosnál sem voltam, csak a 8. hétre kaptam, mindehol teltházak vannak. Kivárom és bízom abban, hogy minden rendben van. Egyébként én is vagyok így, hogy megijedek semmi tünetem, aztán másnapra meg az összes is kijön rajtam. Én is görcsöltem pl múlt héten több napot is, a héten még egyszer sem. A tünetek nem mindennap vannak jelen. Én úgy érzem most kezdenek bedurvulni a dolgok nálam, már 3. napja brutál hányingerem van.
2022. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszaitokat! Megnyugtatnak! ☺️

#2 es sajnalom a missed ab.ot!

De Gratulàlok! Akkor hamarosan kibújik a pocaklakó!

Egyre jobban nyugszom meg! Főleg, hogy ilyen kedvesek és segítőkészek vagytok! Köszönöm! :)

Mindenkeppen jelentkezem! Remélem lesz màr szívhang!


#3

köszönöm a vàlaszod! Pihenek sokat! Muszàj vigyàznom magunkra🥰


#4

Sajnalom a missed ab ot:(

De közben gratulàlok is☺️

Nehéz kibírni, hogy ne aggódjunk! De nàlad is biztosan minden okés lesz!

Nekem nagy szerencsém van a dokimmal, nem kell időpont. Csak néha sokat kell vàrni! Ràadàsul itt van a hàzunk aljàban a rendelője!

Kitartàst neked! Remélem a hànyinger elmúlik! Jelentkezz, ha voltal orvosnàl! :)


Csodàs babavàràst 😘

2022. márc. 3. 11:41
 6/36 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Sajnos barna folyàsom van. Reggel óta tart. A Doki megnezett... Szigorú fekvés. És most vàrunk. Indulna a menstruació, de bízunk, hogy nem fog. Hétfőn megyek vissza. Görcseim nincsenek!

Puszi nektek

2022. márc. 4. 13:51
 7/36 anonim ***** válasza:
Kérdező 3# vagyok. Jó isten segitsen, áldjon meg a baba maradjon veletek. pihenj és nagyon vigyázz magatokra. amit irsz az nem jo dolog, de a természet ilyen.
2022. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom 3as! Imatkozunk 🙏

Igen, a termeszet egy erdekes dolog!

Csak fekszem, pisilni kelek csak fel! Bízunk!!!

2022. márc. 4. 18:06
 9/36 A kérdező kommentje:
Sajnos szombat hajnalban elindult a verzes. :(
2022. márc. 8. 16:01
 10/36 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kedved kérdező?
2022. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!