Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes vàrandós vagyok!Első...

4-5 hetes vàrandós vagyok!Első szerelemgyerek :) Tudnàtok egy két tapasztalatot írni?

Figyelt kérdés

Voltan orvosnal, mar làtszódott a mi kis Pöttyünk az UH-n. De a nemvàrt napjàtól görcsöltem 4 napig! Màra ez elmúlt.Az orvos javaslatàra magneb6 ot szedek napi 3x2-t es pihenésre, fekvésre ítélt, mert pcos vagyos... És sajnos mar veszítettem el babàt.

A magnéziumon kívül szedek még Gravida Optimàt és gynositolst(ezt szedtem a vàrandóssàg előtt is, a doki mondta,hogy érdemes a 12. Hétig)

Maradt az étvàgytalansàg(semmit nem kívànok csak a vizet és a gyümölcsleveket)és a mellfeszülés. De az sem durva módon. Kinél szüntek meg a görcsök pàr nap utàn? És minden rendben volt?

Eddig azon paràztam, hogy miért görcsölök... Most meg azon, hogy miért nem. 🤣

Léégyszi! Nyugtassatok meg! Dokihoz 2 hét múlva megyek vissza :)



2022. márc. 3. 06:42
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Pont ma akartam írni hogy mi van már 🙈😅

Nagyon-nagyon örülök, hogy minden rendben van. 🙏

Ne izgulj a görcsök jönnek-mennek az teljesen normális.

Várom jövő héten a fejleményeket. 😊

2022. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Sajnos ma elkezdtem barnàzni, de csak halvanyan.. berohantunk a parommal a korhazba.. nem talaltak a pocaklakot. Csutortokon az ultrahangon az orvosomnal tisztan lathato volt..Màr 5+4 napos terhesseg elvileg. Az orvosom csutortokon meg is nyugtatott hogy pont akkora es olyan amekkoranak lennie kell..

Mondogattak a korhazba ( főorvos akit egyebkent nem kedvelek) hogy lehet hogy meg olyan pici.. vagy felszivodott.Vagy ő nemtudja. Semmi biztatot nem fuzott hozza a dologhoz. Talan csak azt,hogy verzest nem lat. Utalom a korhazat!!!! Maradi a felszereles is...

Beszeltem a sajat dokimmal, hogy mi a teendo vagy meg tud e vizsgalni, de sajnos nincs itthon a hetvegen.

Most itthon pihenek.

Erdekes ez az egesz. Tegnap ota rajtam volt egy aggodas, megmagyarazni nem tudtam .. de az a furcsa erzes hogy valami van es nem okes. Mara pedig ez tortent. Imadkozunk, es igyekszunk pozitivak maradni! Csodàk léteznek! És hiszek a mi kis szivarvany babankban!

2022. máj. 14. 14:30
 33/36 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy könnyű mondani de próbálj meg nyugodt maradni. Én a kislányommal a, 18.hétig jó párszor barnáztam, véreztem de szerencsére nem volt semmi gond. Mindig nagyon idegesítő volt hogy nem tudják megmondani mitől lehet. Teljesen átérzem az aggodalmad de bízz a babában és hogy minden rendben van 🙏😊

Pihenj sokat és szedj rutascorbint (érfalerősítő vitamin) nekem bevállt.

Írj majd kérlek mi van veletek, gondolok majd rátok. ❤️

2022. máj. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van! Probalok a legnyugodtabb maradni es bizni a legjobbakban! Neha elont a sirhatnek, de utana megkonnyebbulok 🙏 nagyon igyekszem!

Sajnalom, hogy neked is ilyen nehezsegekkel kellett megkuzdened. Nem lehetett egyszeru! Orulok, hogy nalatok jol vegzodott a dolog ☺️

Pihenek,pihenek 🙏

A rutascorbinra enis gondoltam! Koszi a megerositest! Holnap el is megy a parom es vesz! Par darab meg van itthon is!

Jelentekezem! Es koszonom neked ❤️

2022. máj. 14. 17:47
 35/36 A kérdező kommentje:

Dràga 2es!

Sajnos az éjjel elment a kis pocaklakònk! Nagy gorcsokkel... De meg most is faj a hasam:( most pihenek es bizok a testemben, hogy minden kitisztul🙏 hetfon hivom az orvosom! Koszonom,hogy vegig tamogattal❤️

2022. máj. 15. 11:58
 36/36 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Őszintén és nagyon sajnálom. 😥

Így ismeretlenül is sokszor eszembe jutottatok és bíztam a legjobbakban.

Talán hülyeség és most biztos nem érdekel ki mit mond és javasol, de én a veszteség után mindig azzal nyugtattam magam, hogy talán az a baba nem lett volna egészséges és csak az a baba fog velünk maradni akivel minden rendben lesz.

Kérlek ha lesz kedved írj majd, hogy vagy akár itt akár üzenetben.

Kitartást, mielőbbi teljes felépülést és mihamarabbi problémamentes babavárást kívánok! ❤️

2022. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!