Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes vàrandós vagyok!Első...

4-5 hetes vàrandós vagyok!Első szerelemgyerek :) Tudnàtok egy két tapasztalatot írni?

Figyelt kérdés

Voltan orvosnal, mar làtszódott a mi kis Pöttyünk az UH-n. De a nemvàrt napjàtól görcsöltem 4 napig! Màra ez elmúlt.Az orvos javaslatàra magneb6 ot szedek napi 3x2-t es pihenésre, fekvésre ítélt, mert pcos vagyos... És sajnos mar veszítettem el babàt.

A magnéziumon kívül szedek még Gravida Optimàt és gynositolst(ezt szedtem a vàrandóssàg előtt is, a doki mondta,hogy érdemes a 12. Hétig)

Maradt az étvàgytalansàg(semmit nem kívànok csak a vizet és a gyümölcsleveket)és a mellfeszülés. De az sem durva módon. Kinél szüntek meg a görcsök pàr nap utàn? És minden rendben volt?

Eddig azon paràztam, hogy miért görcsölök... Most meg azon, hogy miért nem. 🤣

Léégyszi! Nyugtassatok meg! Dokihoz 2 hét múlva megyek vissza :)



2022. márc. 3. 06:42
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm, minden egyes nap talan egy picit jobban! Probalok ujra visszazokkeni a hetkoznapokba! Dolgozni meg nem megyek, mert a vendeglatas most megölne..

De elkezdtem ujra dietazni, vitaminokat szedni ugyan ugy ahogy eddig is.( Most volt majdnem egy hét amig bűnöztem..pedig nem kellett volna)

Orvoshoz jovohet csutortokon megyek vissza,hogy minden rendben van e?!

De ez az egesz most arra osztonoz, hogy kivizsgaltassam magam... Endokrinologus, hormonpanel, inzulin... Ugyhogy csak előre!

Es ugy dontottem,hogy egy babànàl nem allunk meg!

2022. márc. 12. 08:28
 12/36 A kérdező kommentje:

Hahó! Van itt még valaki?

Kepzeljetek, ujra pozitivat teszteltem! Dokihoz csutrotokon megyek.

Most nincs semmi gorcsoles.. es sokkal nyugodtabban elem meg az egesz szituaciot. Mar hala istennek nincs bennem az a hatalmas félsz.. mint marciusban.

Sajnos nem ertem a vegere a kivizsgalasoknak.. szerintetek mi legyen? Maganba elmenjek es megnezessem a hormonokat, veralvadast, autoimmun dolgokat?

Erdemes lenne igaz?

Koszonom a valaszaitokat elore is :)

2022. máj. 2. 07:47
 13/36 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök hogy, hogy újra pozitív a teszted, most biztosan minden rendben lesz.

En a helyedben ha nincs gond nem mennek kivizsgálásokra.

Sajnos elég sok terhesség végződik korai vetéléssel bármilyen háttérbetegség nélkül.

En nem futnek plusz köröket és nem idegesíteném magam az eredményeken.

De ha úgy érzed hogy megnyugtatna akkor menj. 😊

Írj majd csütörtök. Drukkolok hogy jó híreket kapj. 🙏

(2-es)

2022. máj. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

En is igy gondolom. Biztonsagot erzek! Persze azer neha beparazok, mert erzem a hasam.. de nem allando a kisebb gorcs. Altalaban este miutan hazaerek..

Teljesen igazad van! Nem fogom tul agyalni. Hagyom es sodrodok 🙏

Mindenkeppen jelentkezem!koszonom! Orulok hogy meg van itt valaki :)

2022. máj. 4. 09:04
 15/36 anonim ***** válasza:
4# vagyok, nekem is sajnos elhalt a terhességem és mielőtt próbálkozunk vizsgálatokra kell mennem, mert habituális vetélőnek számítok.. Örülök, hogy neked újból sikerült, nálam ez még várat magára...
2022. máj. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Gratulálok pozitivhoz! Vetélés és msisedab előfordul akkor is sajnos, ha nincsen semmi betegség. igazságtalan az élet :(
2022. máj. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

#4 nagyon sajnalom ami veled tortent! A vizsgalatok biztos ramutatnak majd ,hogy mi lehet a gond! De minden orvosolható! Kitartas neked! Es sok sok turelmet 🙏 en se ertem a kivizsgalasok vegere! De erzem,hogy most minden a legnagyobb rendben lesz! Fel a fejjel! Sikerulni fog

#16 nagyon koszonom 🤗 igen, nagyon sok esetben elofordul a veteles. Erdekes dolog az emberi test! De egy csoda!

2022. máj. 5. 06:47
 18/36 anonim ***** válasza:

Mi újság kérdező? Remélem jó híreket kaptál ma a dokinál. 🙏😊

(2-es)

2022. máj. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Minden a legnagyobb rendben van.Koszi a kerdesed! 🤗 meg nagyon pindurka,(4+3) de mar kaptunk kepet rola 🙏 es pluszba meg utana talaltam egy negylevelu loheret is☺️ teljes visszaigazolas,hogy minden a legnagyobb rendben 🥰

Bar ejjel picit begorcsoltem, de egyaltalan nem ugy mint marciusba mikor elment a dràgànk! Tudom, teljesen normalisak a gorcsok. De azer az emberbe benne van a félsz! Ezen nagyon sokat dolgoztam,hogy megtanuljam kezelni es megtudjam magam nyugtatni 🙏

2022. máj. 6. 06:25
 20/36 A kérdező kommentje:
#2 es! Es te hogy vagy? Megszuletett mar a csoda baba? 🙈
2022. máj. 6. 06:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!