Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes vàrandós vagyok!Első...

4-5 hetes vàrandós vagyok!Első szerelemgyerek :) Tudnàtok egy két tapasztalatot írni?

Figyelt kérdés

Voltan orvosnal, mar làtszódott a mi kis Pöttyünk az UH-n. De a nemvàrt napjàtól görcsöltem 4 napig! Màra ez elmúlt.Az orvos javaslatàra magneb6 ot szedek napi 3x2-t es pihenésre, fekvésre ítélt, mert pcos vagyos... És sajnos mar veszítettem el babàt.

A magnéziumon kívül szedek még Gravida Optimàt és gynositolst(ezt szedtem a vàrandóssàg előtt is, a doki mondta,hogy érdemes a 12. Hétig)

Maradt az étvàgytalansàg(semmit nem kívànok csak a vizet és a gyümölcsleveket)és a mellfeszülés. De az sem durva módon. Kinél szüntek meg a görcsök pàr nap utàn? És minden rendben volt?

Eddig azon paràztam, hogy miért görcsölök... Most meg azon, hogy miért nem. 🤣

Léégyszi! Nyugtassatok meg! Dokihoz 2 hét múlva megyek vissza :)



2022. márc. 3. 06:42
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Igazán örülök hogy jó híreket kaptatok. A lóhere pedig szerintem is egy jel, hogy minden rendben 🙏😊

Szeded még a magnéziumot? Ugyanazt? Ugyanannyit?

Mikor kell legközelebb menned?

Ha lesz kedved írj majd érdekel, hogy alakul a dolog. (2-es)

2022. máj. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Nálunk már 8 hetes a pici lány❤️

Nagyon jó baba, nincs okom panaszra. Napközben éber, sokat nézelődik. Éjszaka pedig jó alvó szerencsére 😊😊😊

Ügyes és nekünk a legszebb is, csodacsaj😍

(2-es)

2022. máj. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Szedek magneziumot igen. De valtottam,mert abba ami itthon volt abba raktak laktàtot. Amire en allergias vagyok, ment a hasam. Vettem masikat.. abban meg kukorica kemenyito van 😅 arra is allergias vagyok. Nem durvan de puffadok tole. A hasam egyre jobb hasmas szempontjabol. Vettem magnezium sprayt 🤷 most azt fogom kiprobalni, nem akarom terhelni a gyomrom. Amugy is nagyon erzekeny.

Majus 19. En megyek legkozelebb 🙈 addigra elvileg mar lesz szivhangunk is 😍😍

Izgulok, nagyon!!! Neha gorcsolok, neha nem 🤷 ha gorcsolok es szurkal a hasam azer kapok kicsit sokkot. Ha nem akkor meg azert 😅 de hala isten gyorsan vissza zokkenek a pozitiv rozsaszin felhombe 🙏


Nagyon orulok nektek! ❤️ A legnagyobb csoda a vilagon egy gyermek! Es meg jo alvo is 🙏

Gratulalok!!!🥳🥳

2022. máj. 7. 05:45
 24/36 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen 🥰

Remélem megtalálod a megfelelő magnéziumot, ami jó lesz és nem okoz problémát.


Tudom hogy nehéz nem aggódni (nekem is volt a kislányunk előtt missed ab) de hidd el néhány görcs normális és most mindennek rendben kell lennie 🙏😉


Írj majd kérlek a következő vizsgálat után is. Addig is nagyon jó egészséget kívánok! 😊

2022. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Kezd helyre allni az emesztesem hala isten 🙏 talaltam egy jó magnesium sprayt, ami bevalt.

Most atvaltott inkabb puffadasba. De tudom ez normalis ☺️


Sikerul mar nyugodtan kezelnem a gorcsoket! Egyebkent kevesebb is van màra màr.

A munkahelyemen sikerult megbeszelnem,hogy nem megyek dolgozni. Kicsit sajnalom mert az agyamnak jot tett,hogy elfoglalom magam, de estere mar nagyon elfaradok es akkor faj a pocak. De tudom, hogy igy sokkal jobb lesz. Legalabb nem aggodok majd, hogy rosszat teszek a melóval.Sajnos vendeglatos vagyok 😒


Lehet a héten megint megkell latogatnom az orvost, mert enyhe sargas folyasom van, neha feher 🤔 de semmi mas nem tarsul hozza..

Nekem amugy is az szokott lenni a cikliusv ege fele. De azert kene egy tenyesztes. Mert a jovo csutortok meg messze van 🤷

Mindig van valami 😅

Ilyen lesz az egesz varandossag igaz? 🙈

2022. máj. 10. 16:03
 26/36 anonim ***** válasza:

Szuper, hogy végre van egy jó magnézium, az sokat segít majd😊

Szerintem jól teszed, hogy nem mész dolgozni. Most a pihenés a legfontosabb főleg ha ilyen megerőltetőbb a munkaköröd.


A folyás kapcsán csak annyi, hogy az is folyamatosan változik majd a terhesség alatt. Valószínűleg ha nem társul hozzá más tünet akkor nincs baj. De nézesd meg mert úgy nyugszol meg. 😉


És hogy ilyen lesz-e az egész várandósság?... Meg még ilyenebb🙈🤣

Először otthon megy az őrület, veszel egy szívhang figyelőt... Ha tehetnéd minden nap hallgatnád, de már a párod hülyének néz... Utána ha már rugdos... Miért rúgott ma csak ennyit? Most miért itt rúg? 🙈

Később is folyamatos fura kérdések és érzések. A születése után pedig még több és még nagyobb féltés. De megéri. ❤️❤️❤️

(2-es)

2022. máj. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

En is orulok! Vegre nem a gyomromat terhelem! ☺️


Hat igen, lekell mondanom a melóról. De annyira nem banom.

Igy legalabb elottem a csodas nyar es vegre minden hetvegen egyutt lehetunk a parommal 🤗❤️


El is megyek ma a dokibacsihoz. Pont ma rendel :D es a legjobb az egeszbe, hogy itt van a haztomb aljaban 😁 de ez hogy hetente megyek ...🤣 Mindegy, megnyugtat majd a tudat hogy megnezett.


Szuper buli lesz ez a 8 honap 😁

De oszinten megmondom, hogy varom meg ezeket az "izgalmakat" is.

A pàrom is ilyen izgulos, ugyhogy remelem nem nez majd furcsan ha ilyeneket csinalok 🤣 mondjuk az se baj ha igen 🤷


Koszonom 2es, hogy itt vagy velem! De tenyleg. Olyan megnyugtató mikor irsz ☺️

Ebben vagyok a legbiztosabb, hogy megeri!!! Ennel nagyobb csoda az eletben nem nagyon van ❤️

Szurkolj, hogy a dokibacsi ne talaljon semmi rosszat 🙈

Jelentkezem ☺️

2022. máj. 11. 06:56
 28/36 anonim ***** válasza:

Így van, használjátok ki minden időt a pároddal 😍

Utána pedig majd a babát is vihetitek magatokkal csavarogni. 😁


A doki pedig közelebb már nem is lehetne, ez ám a mázli 😯😉


Várom majd a híreket. És szívesen itt vagyok veled érdekel a sorsotok.

És nekem is jó lett volna ha mindig lett volna kivel beszélnem, kitől kérdeznem a terhesség alatt és után még akkor is ha esetleg nem mindenre tudott volna válaszolni. 😊

2022. máj. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Mar alig varom, hogy a bébivel menjunk mindenhova is 😁🤗

Kepzeld, elneztem a napot 🤔 azt hittem, hogy tegnap kedd van... De nem az volt ugyebar 😅 meg szerencse hogy csutortokon is rendel a doki .. Nem is csodàlkozom mert nem ezen a bolygón vagyok/vagyunk. A pàrom is mashol jar a heten 🙈😅


Nagyon köszönöm neked 🙏❤️

2022. máj. 12. 07:47
 30/36 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnal, seeemmi gond nincsen 🙏 teljesen rendben van minden! Megnéztük a kis pindurkàt is! Növekszik! Olyan boldog vagyok 🤗

Csutortokon gorcsoltem utoljara 2x. Tegnap csak egy kis húzòdàst es derek fajast ereztem☺️ remelem ez is normalis hogy elmultak a durva nyilalasok es gorcsok.

Nagyon varom mar a jovo het csutortokot! Akkor megyunk a 6 hetes kontrollra 🙏 izguloook

2022. máj. 14. 07:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!