Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok a 6. hétben. Két...

Most vagyok a 6. hétben. Két napig be kellett feküdnöm, mert véreztem. Normális ha ugy hazaengedtek, hogy barnázok? Mondták nagy a vetélés veszéje. A barnázás végett agodnom kell?

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Kaptál valamilyen gyógyszert? Szerintem próbálj megnyugodni, mert az idegeskedéssel csak ártasz. Ha hazaengedtek, akkor biztos nem lehet annyira nagy gáz. Vagy pedig már nem tudtak többet tenni érted a kórházban. Pihenj sokat, feküdj, ne emelj.

Reméljük megmarad a babád.

2008. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia,


Azt mondták hogy miért véreztél?

Mert nekem is volt kevés vérzésem, az első babámmal. Egy hematóma okozta, 1 hétig voltam kórházban, még 1x volt vérzés a kórházi napok alatt, utána a barnázással szépen kiürült a hematóma, és a 12.hétre már fel is szívódott.

De én szedtem duphastont is. Te kaptál valamilyen gyógyszert?

Pihenj , feküdj sokat, én spec. csak wc-re mehettem...


Nem lesz baj, ha sokat pihizel..

szorítok neked.

2008. dec. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen kaptam duphastont meg szedem az elevitet.A vérzésre nem tudják mitöl van.monták sokat pihenjek,de van 1 lánykám aki elég anyás igy nehéz lessz.
2008. dec. 16. 18:49
 4/7 anonim ***** válasza:
engem is hazaengedtek kicsi barnázással anno a 7. héten. duphastont én is szedtem 1 hónapig, és egy hétig nem keltem fel. azóta minden OK, a 33. hétben vagyok már.
2008. dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egyszer barnáztam, de azonnal ágynyugira ítéltek a 12. hétig, duphastont szedtem addig és 3x2 magnéziumot. Most a 31. héten tartok és mostanáig dolgoztam is.

Persze, ilyenkor mindennel ijesztgetnek, nekem is azt mondta a doki, hogy még egy kiló kenyér felemelésétől elvetélhetek, ezért szigorúan be is tartottuk a fekvést. kívánom, hogy mielőbb erősödj meg!

2008. dec. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Duphaston nagyon jó! Nem lesz semmi baj, csak pihenj!
2008. dec. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen pihenj! Én is véreztem 7 hetesen, de a gyógyszertől abbamaradt, majd másnap megint és akkor már görcsöltem is. Ilyenkor tényleg nagy a vetélés veszélye, vigyázz nagyon magatokra!!!
2008. dec. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!