Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 napja késik ... A felső mai...

5 napja késik ... A felső mai a lenti 2 nappal korábbi a nem várt napján (2án) negatív lett (az nincs a képen) 😊... Normális hogy ennyi késésnél ilyen halvány?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. volt már így valaki ?mennyi idő után lett erős pozitív?

2022. márc. 7. 09:12
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
21%
Jaj nem kell a fellengzős duma. Ha nem tudod, akkor nem biztos az 5 nap késés, akkor meg mihez viszonyítson az ember?
2022. márc. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
71%

Erősödött a 25-ös teszted szóval elég jó jel főleg hogy késik is.2-3 naponta nèzesgesd a tesztet és mindig ugyanolyat hasznàlj.X-epil teszt nagyon jó.

2-3 hét múlva kérj időpontot a nőgyógyàszodhoz.

2022. márc. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm így lesz...

A

2022. márc. 7. 14:55
 14/35 A kérdező kommentje:

11.. én kérek elnézést mindig kell egy ilyen hozzászoló mint te... Ne is legyen sehol egy kérdés ahol nincs egy negatív emberke ,mint te

Köszönöm

A

2022. márc. 7. 14:59
 15/35 anonim ***** válasza:
67%

Igen,mindig akad egy kötekedős :D Az imént belém is kötöttek,nyugi!

Én csak nevetek az ilyeneken te is tedd ezt mert nevetséges🤣

2022. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó..

De miért? Miért vannak ilyen trollok? Szinte minden kérdésnél láttam valakit aki nem bírta ki hogy ne szóljon be a másiknak...

A

2022. márc. 7. 20:36
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom és nem is értem én sem.Szerintem vagy szórakoznak vagy megvannak valami miatt keseredve vagy ilyen a természetük alapból.Teljesen mindegy.Nem kell velük foglalkozni.😂
2022. márc. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
21%
Mert hülyeségeket írogattok és meg is akarjátok magyarázni. Vakon vagytok mint a bányaló, de ha valaki próbálja felnyitni a szemeteket, akkor egyből jön az önérzeteskedés.
2022. márc. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
76%
Ha hülyeségnek tart valaki egy kérdést, akkor nem kell rá válaszolni. Ennyire egyszerű lenne. De könnyebb belekötni másokba, mert az egyeseknek lelki megnyugvást okoz. Ne is törődj velük kérdező! Nagyon sok ilyen ember van itt, aki ide jön kötekedni.
2022. márc. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

18... Most evvel mit kérdeztem hülyeséget? Ha azt kérdeztem volna hogy ez pozitív -e akkor nem kötottél volna bele? Te nem fel nyitni akartad a szemem egyszerűen egy negatív emberke vagy aki nem képes elfogadni ha nincs igaza .. de miért is vagy itt? Ha buta kérdéseket teszek fel sőt nem csak én hanem másik is aki fel tesz egy kérdést?

19.. köszönöm szépen 😊

2022. márc. 8. 10:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!