Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 napja késik ... A felső mai...

5 napja késik ... A felső mai a lenti 2 nappal korábbi a nem várt napján (2án) negatív lett (az nincs a képen) 😊... Normális hogy ennyi késésnél ilyen halvány?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. volt már így valaki ?mennyi idő után lett erős pozitív?

2022. márc. 7. 09:12
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
22%

Azért buta a kérdés, mert kijelented higy 5 napja késik és ahhoz képest halvány-e. Aztán nyilván kiderül, hogy halvány lila gőzöd sincs, mikor ovuláltál.

Remélem megérted, miért hülyeség amit írtál.

2022. márc. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Jól van ...szállj már le rólam !
2022. márc. 8. 13:07
 23/35 anonim ***** válasza:
0%
Hát te kérdezted... 🤷🤦
2022. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszönöm szépen mégegyszer a válaszokat .. a mai tesztem ilyen lett elvileg ma késik 1hete ..remélem minden rendben lesz ..szép napot nektek!

[link]

A

2022. márc. 9. 04:28
 25/35 anonim ***** válasza:
67%
Ez szép pozi! Szépen erősödött!! Boldog babavárást! 🙂
2022. márc. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
67%

Gratulálok,



az első képek is pozitívak nem is értem a trollt..



Nem tudom minek köt bele..

Az ember a késést az átlag ciklusának hosszához méri.


Nem kell tisztában lenni az ovuval, ha nem vagy belepistulva a “gyerekcsinálásba” vagy nincs probléma( nyilván az más).Az orvos pont lesz..ja, ha tudod, akkor is, kivéve ha ő követte UH-on.

A kedves troll valószínűleg kitanulta magát Hormonmentes Jankán ( aki egyébként nagyon profi, és mindenkinek ajánlom) aztàn azt hiszi ő találta fel a spanyol viaszt.


Nah és most én sem vagyok jobb nála, de egyszerűen úgy felvosszantott az értelmetlen kötekedés..

Egy másik kérdést is szétszedett tegnap.


2. Vagyok

2022. márc. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm csajok..

2 neked külön is köszönöm ...tegnap én is hozzászóltam egy kérdéshez ott abortuszrol volt szó szegény csajt leoltották nem kioktatás kert.. de némelyik ember olyan gonosz... Attól hogy anonim az egész oldal nem kellene ennyire bántani a másikat.. ezért van ez az oldal

A

2022. márc. 9. 06:57
 28/35 anonim ***** válasza:
75%

Az abortuszoshoz én is odaìrtam persze nem beszóltam mint a sok bunkó.Mind letâmadta a csajt.

Magyarorszàgon ez az ítélkezés előzmènyek tudata nélkül nagyon kemény.

2022. márc. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Kerdezo végül mi a vége? :)
2022. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok! 16án voltam magán dokinál akkor voltam 5+5 hetes szív hang még nem volt 2 hét múlva controll.. és mielőtt belém kötnek egyesek miért mentem el ilyen korán főleg magán úton mert nálunk az sztk- a héten nem volt rendelés így időpontot sem tudtam volna kérni (nálunk heti 2 szer rendel a nőgyógyász)..és nem tudtam várni 8-9 hétig még meg néznek az előzmények miatt .

Köszönöm szépen az érdeklődésedet utolsó!☺️

A

2022. márc. 20. 20:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!