Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős pozitív terhességi...

Erős pozitív terhességi teszt, de az orvos nem lát babát. Korán mentem? Ti mikor mennétek?

Figyelt kérdés

Nincs betegségem, nem szedek gyógyszert. A ciklusom 33 34 napos. Már 11 napja késik. 26.-ra nem vártam. (Nem tudom pontosan, de szerintem 12.-e körül volt peteérésem. Férjemmel 12.-én 13.-án 19.-én és 20.-án voltunk együtt.) A nemvárt napján jött is egy érzés, hogy csinálok egy tesztet, persze este. Halvány pozitív volt. Aztán több tesztet is csináltam. És elég gyors hcg emelkedést tapasztaltam. Már szerda este (márc.02.)elég erős két csík volt. Csütörtök reggel gondoltam nézzük meg. És annyira erős pozitív tesztet még nem is láttam, mint amilyen az volt.

Ma voltam dokinál. Csinált hüvelyi UH-t, de azt mondta, hogy se babát, se babára utaló jelent nem lát.. :( Mutattam neki a tesztet, mondta is ez bizony pozitív, elküldött vérvételre, hcg-t nézni. Nagyon kíváncsi leszek az eredményre.

De miért nem látta..? Túl korán mentem volna? Nektek mikor volt pozitív a teszt, és milyen tempóba emelkedett a hcg szint?

Egyébként tünetek is vannak. Már az első halvány pozinál jelentkezett a derékfájás, ez azóta is megvan, illetve folyton éhes vagyok, és folyton ennem kell. Éjszaka is felkelek arra, hogy éhen halok. Eddig ilyet nem tapasztaltam. A melleim nagyon fájnak, és szurkál a hasam aljába.



#vizsgálat #terhesség #ultrahang #HCG #erős pozitív teszt
2022. márc. 8. 20:01
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nem lát babát, csak egy petezsák látható, amit elég gyakorlott szem vesz csak észre.
2022. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Mi lett kérdező?
2022. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
lett baba??
2022. márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Ma voltam hasi ultrahangon.

Minden rendben a babával. :))

6 hetet állapítottak meg.

A baba mérete 32mm

Amit nem tudok, hogy mit jelent. CRL:7mm

2022. márc. 29. 13:14
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
A crl a magzat mérete 🥰 nem lehet 32 mm eleve 6 hetesen🤗
2022. márc. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

6 hetesen még embrió, nem magzat😌

A crl az ülő méret, amit a fej tetőtől a gerinc végéig mérnek.

Az a 32 mm valami más volt.

2022. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

32 mm-ert mondott.

És, hogy 6 hetes, de én akárhogy számolom 8het+3nap.

Nem voltam megelegedve. Nem mondták, hogy milyen vizsgálat a következő, hova kell menni, hova kérjek időpontot.


A papírra úgy van írva:

,, GS: mérete:32mm

CRL:7mm Vitalitása:élő. iu. grav.

A mért adatokból kalkulált terhességi kor:6hét

Szikholyag:szabályos

Uterus környezetében kóros nem abrzolodik.,,

Ennyit írtak a papírra.

2022. márc. 29. 17:45
 28/34 A kérdező kommentje:
Holnap fogok beszélni a védőnővel. Zavar h a doki nem mondott szinte semmit. Persze azzal megnyugtatott h minden rendben a picivel. első gyerek 25 éves vagyok, fogalmam sincs h mi a további teendő.
2022. márc. 29. 17:48
 29/34 anonim ***** válasza:

A gs ezt jelenti: A zsák, amely az embriót körülveszi, és még azelőtt megfigyelhető, hogy a baba látszódna. Ez jelzi, hogy méhen belüli terhességről van szó.


Maga az embrió pedig 7mm.

2022. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Szivhangja volt?
2022. márc. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!