Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős pozitív terhességi...

Erős pozitív terhességi teszt, de az orvos nem lát babát. Korán mentem? Ti mikor mennétek?

Figyelt kérdés

Nincs betegségem, nem szedek gyógyszert. A ciklusom 33 34 napos. Már 11 napja késik. 26.-ra nem vártam. (Nem tudom pontosan, de szerintem 12.-e körül volt peteérésem. Férjemmel 12.-én 13.-án 19.-én és 20.-án voltunk együtt.) A nemvárt napján jött is egy érzés, hogy csinálok egy tesztet, persze este. Halvány pozitív volt. Aztán több tesztet is csináltam. És elég gyors hcg emelkedést tapasztaltam. Már szerda este (márc.02.)elég erős két csík volt. Csütörtök reggel gondoltam nézzük meg. És annyira erős pozitív tesztet még nem is láttam, mint amilyen az volt.

Ma voltam dokinál. Csinált hüvelyi UH-t, de azt mondta, hogy se babát, se babára utaló jelent nem lát.. :( Mutattam neki a tesztet, mondta is ez bizony pozitív, elküldött vérvételre, hcg-t nézni. Nagyon kíváncsi leszek az eredményre.

De miért nem látta..? Túl korán mentem volna? Nektek mikor volt pozitív a teszt, és milyen tempóba emelkedett a hcg szint?

Egyébként tünetek is vannak. Már az első halvány pozinál jelentkezett a derékfájás, ez azóta is megvan, illetve folyton éhes vagyok, és folyton ennem kell. Éjszaka is felkelek arra, hogy éhen halok. Eddig ilyet nem tapasztaltam. A melleim nagyon fájnak, és szurkál a hasam aljába.



#vizsgálat #terhesség #ultrahang #HCG #erős pozitív teszt
2022. márc. 8. 20:01
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
ugyan nem a válaszoló vagyok , de ebből "Vitalitása:élő." gondolom, hogy van szívhang.
2022. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja tényleg, azon átsiklottam.
2022. márc. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Van szívhang
2022. márc. 29. 18:21
 34/34 anonim ***** válasza:

kérdező, az, hogy mensi szerint 8+3 lennél, csupán annyit jelent, hogy későbbi volt 2 héttel a peteérésed. nem mensi szerint, hanem méretek szerint fognak nálad számolni.

ezek után a következőre esedékes vizsgálat a 12 hetes genetikai vizsgálat, ez egy uh, ahol alaposan megnézik a picit, hogy jól fejlődik e, a tarkóredő és az orrcsont megfelelő méretű e. + vizelet és teljes vérkép, vércsoport meghatározás, ellenanyag szűrés (ezekre (labor) kell beutaló. nálunk a helyi kórházban ad a nődoki ha oda mész, de akkor kell még egy vizsgálat ott. én magánrendelésre járok másik városba, így nekem a háziorvosom adott beutalót, mert a nődoki ebbe a kórházba nem tud beutalót írni, de a kórházat érdemes felhívni majd, hogy időpontot kell e kérni a genetikai vizsgálatra, vagy mikor lehet menni. ha pedig magán, oda csak időpont kell) +ilyenkor felteszik a kérdést, hogy kombinált tesztet (down szindróma esélyeit nézi vérből) szeretnél e csináltatni, ennek olvass utána. én inkább nifty-t csináltattam, az sokkal biztosabb eredményt ad, mint a kombinált, plusz jóval több betegséget néz, a baba nemét is meghatározza, viszont ez jóval drágább is, mint a kombinált.

2022. márc. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!